Regenerační program při cukrovce 2. typu (neléčené inzulinem) - v pohodlí domova podle lékařů přírodní medicíny (písemná metodika a následné poradenství)

Kód: 708
Písemná metodika - zasíláme mailem
ZDARMAZDARMA
produkt regeneracni program pri cukrovce 2 typu nelecene inzulinem
1.350 Kč
Skladem

Regenerační program při cukrovce 2. typu (neléčené inzulinem) je komplexní postup, zaměřený na odstranění hlavních příčin cukrovky. Je založen na metodách lékařů přírodní medicíny, kteří znají, jak napravovat narušené funkce organismu přírodní cestou. Program může pomoci každému, kdo je schopen dodržet jednoduchý stravovací systém a jednoduché změny v životním stylu.  

Cena programu zahrnuje písemnou metodiku regeneračního programu a následné bezplatné případné poradenství.  Metodiku programu zasíláme výhradně e-mailem. Provádíte sami doma.

Pokud cukrovku léčíte inzulinem, máme na e-shopu samostatný produkt - Regenerační program při cukrovce a případné neuropatii (je možné řešit oba problémy současně)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proč regenerační program funguje, co obsahuje?

 • Podle přírodní medicíny mají chronické zdravotní problémy obvykle více příčin. Proto program řeší NAJEDNOU všechny hlavní příčiny, které lékaři přírodní medicíny objevili, že mají vliv cukrovku (např. překyselení organismu, inzulinovou rezistenci, nedostatek některých živin, používání nevhodných potravin a další příčiny). Vy se v programu dozvíte a naučíte, jaké změny ve svém životním a stravovacím stylu máte provést, abyste tyto hlavní příčiny odstranili.  Podrobné vysvětlení příčin zdravotního problému a jak se příčiny odstraňují najdete v Odborném článku (odkaz níže)
 • Regenerační program doporučuje několik univerzálních regeneračních metod, které zlepšují zdraví každému (bez ohledu na zdravotní problém) a několik speciálních regeneračních metod, zaměřených speciálně na cukrovku 2.typu. Součástí je i plán plnohodnotné výživy, který splňuje dietní pravidla při cukrovce. Spojením těchto metod se dosahuje nejlepších výsledků při regeneraci. Obvykle se zlepšuje celkové zdraví i imunita.
 • Program je snadný na zavedení do běžného života, regenerační prvky je možné zavádět postupně.  Jedná se o dlouhodobý systém, umožňující i občasné narušení.
 • Obsahuje krátkou a delší variantu. Krátká varianta je stručné shrnutí programu. V delší variantě je vše podrobně vysvětleno. 
 • Regenerační program současně pomáhá i při dalších zdravotních problémech, které kráčí ruku v ruce s cukrovkou (tj. vysoký krevní tlak, vysoký cholesterol, nadváha), takže dochází k celkovému ozdravení organizmu.
 • Součástí je i odborně propočítaný plán plnohodnotné výživy (již s ohledem na to, že při řešení cukrovky musí být v potravě omezeny některé potraviny).
 • Výživový plán je odborně propočítán pro běžné stravování i pro příjemné hubnutí (3-4 kg/měsíc) bez pocitu hladu a jo-jo efektu a to vždy s plnohodnotnou výživou.
 • Program je snadný na provádění
 • Po dobu regenerace je nutné užívat i některé doplňky stravy (koncentrované živiny), které posilují výživu a zajišťují její plnohodnotnost.
 • České zákony nám bohužel neumožňují v souvislosti s řešením zdravotního problému tyto doplňky zařadit přímo do tohoto textu. Jsou popsány v metodice programu. Jsou však cenově dostupné pro každého (část zakoupíte v lékárně, část u nás na eshopu). Jinak se používají běžné potraviny.
 • Výsledky regenerace na sobě pocítíte zpravidla již po několika měsících dodržování programu (samozřejmě ozdravný proces závisí na výchozím zdravotním stavu organismu, množství užívaných léků, trpělivosti a vytrvalosti, věku apod.). Funguje u každého.
 • Po celou dobu regenerace máte možnost s námi případné nejasnosti konzultovat.
 • Upozornění: program není vegetariánský ani veganský. Pokud máte zájem, zakupte si Regenerační program s plnohodnotnou vegetariánskou výživou, Regenerační program s plnohodnotnou veganskou výživou připravujeme.

Přesný obsah metodiky regeneračního programu má 77 stran.

A. Stručný regenerační program obsahuje:

A1. Úvod programu

A2. Základní body programu – pro snadný začátek 

A3. Časté dotazy k regeneračnímu programu

B. Podrobný regenerační program obsahuje:

B1. Zaměření programu, autoři

B2. Proč vám tento regenerační program může pomoci

B3. Základní zákon regenerace – jsme součástí přírody

B4 Hlavní zásady regeneračního program

B5. Regenerační metody použité v regeneračním programu

a/ Univerzální regenerační metody (ve všech programech stejné)

b/ Speciální regenerační metody (zaměřené na zdravotní problém)

B6. Typizovaný plán plnohodnotné výživy

B7.Typizovaný plán redukční plnohodnotné výživy pro zhubnutí

B8. Plán plnohodnotné výživy pro období stabilizace váhy

B9. Denní režim – doplňkové regenerační prvky

B10. Užívání léků předepsaných lékařem

B11. Jiný model plnohodnotné výživy nebo specializovaného regeneračního programu

B12.  Proč je regenerační program výhodný?

Jak probíhá naše spolupráce při regeneraci

 

Čím je metodika našeho regeneračního programu jedinečná?

Někdo možná srovnává naši metodiku regeneračního programu s běžnou knihou. Tak to z jednoho pohledu skutečně je – dostanete do mailu elektronickou knihu. Ale vy si tímto konkrétním návodem pro zlepšení zdraví kupujete i naše poradenské služby. Pokud si koupíte knihu v knihkupectví, žádný autor vám nebude radit a vysvětlovat, co vám není jasné. Také s ním nemáte možnost průběžně konzultovat postup při regeneraci. Za léta, která klientům pomáháme, se nám osvědčilo, že je třeba postupovat právě tak. Lidem při regeneraci prostě nestačí jen nějaký návod. Pokud se své regeneraci skutečně věnují, vyvstávají dotazy a je třeba řešit konkrétní problémy, protože každý klient je jiný. Proto máme v ceně započteno již i poradenství. Klienti pak mohou bez složitého objednávání zavolat, napsat e-mail a dočkají se odpovědi. Naším cílem je dovést vás do cíle a zvládnout váš zdravotní problém. To někdy není jednoduché a vyžaduje vaše i naše zapojení a trpělivost. Naše produkty jsou pro ty, kteří si toto uvědomují a skutečně chtějí zlepšit své zdraví.

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální regenerační programy
Hmotnost: 0.001 kg