Regenerační program při cukrovce 2. typu (neléčené inzulinem) podle lékařů přírodní medicíny (písemná metodika a následné poradenství)

Kód: 708
Písemná metodika - zasíláme mailem
4 hodnocení
ZdarmaZdarma
produkt regeneracni program pri cukrovce 2 typu nelecene inzulinem
1.200 Kč
Skladem

Regenerační program při cukrovce 2. typu (neléčené inzulinem) je komplexní postup, zaměřený na odstranění hlavních příčin cukrovky. Program je založen na metodách lékařů přírodní medicíny, kteří objevili, jak napravovat narušené funkce organismu přírodní cestou. Program je určen pro domácí použití. Pomůže každému, kdo je schopen dodržet jednoduchý stravovací systém a jednoduché změny v životním stylu (najdete v programu).  Program je zpracován specialisty na regenerační metody s certifikátem německé lékařské komise. Více se dozvíte v podrobném popisu níže. Pokud cukrovku léčíte inzulinem, máme v této rubrice na eshopu samostatný regenerační program - Regenerační program při cukrovce a případné neuropatii. Cena programu zahrnuje písemnou metodiku regeneračního programu a následné bezplatné poradenství ke správnému provádění programu. Metodiku programu zasíláme výhradně e-mailem (případně si ji snadno vytisknete na jakékoliv tiskárně).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proč pomáhají metody lékařů přírodní medicíny?

Metody lékařů přírodní medicíny se výrazně odlišují od tisíců různých metod, které spadají do tzv. přírodní medicíny nebo i tzv. lidového léčitelství. Hlavním rozdílem je, že tyto metody rozvíjejí lékaři s vysokoškolským medicínským vzděláním, kteří dobře znají fungování lidského organismu. Zabývají se regeneračními metodami, které podporují či obnovují přirozené funkce organismu i bez léků. Objevili postupy, jak skutečně řešit chronické zdravotní problémy. Lékaři jsou obvykle zastřešení profesními organizacemi lékařů (např. Německá lékařská společnost pro léčebné půsty a výživu, Americká asociace funkční medicíny, Německá společnost pro ortomolekulární medicínu, Světová společnost pro anti-aging medicínu a řada dalších). Tyto organizace obvykle zastřešují vzdělávání lékařů v oblasti regeneračních metod. Právě na těchto regeneračních metodách jsou založeny regenerační programy Centra řízené regenerace. 

Regenerační program podporuje vaši stávající léčbu u lékařů

 • Většina lidí, které trápí zdravotní problémy, se obvykle léčí u svých lékařů a užívá léky. Výhodou našich regeneračních programů je to, že nijak nenaruší vaši  léčbu u lékařů, naopak podpoří ji.
 • Regenerační programy jsou totiž zaměřeny na dosažení dostatečného příjmu všech 46 nenahraditelných živin a na další ozdravné metody v oblasti životního stylu. To jsou oblasti, kterými se lékaři obvykle do hloubky nezabývají. 
 • S vašimi lékaři vždy dále spolupracujete. Oni vám také odborně kontrolují, jak se váš zdravotní stav lepší
 • Při zahájení regenerace vždy i nadále užíváte své léky, které máte předepsány od lékaře. Teprve v průběhu regenerace, když se váš zdravotní stav zlepší a lékař to pozná, přistupuje k eliminaci a snižování dávek léků. 

Proč regenerační program funguje, co obsahuje?

 • Podle přírodní medicíny mají chronické zdravotní problémy obvykle více příčin. Proto program řeší NAJEDNOU všechny hlavní příčiny, které lékaři přírodní medicíny objevili, že mají vliv cukrovku (např. překyselení organismu, inzulinovou rezistenci, nedostatek některých živin, používání nevhodných potravin a další příčiny). Vy se v programu dozvíte a naučíte, jaké změny ve svém životním a stravovacím stylu máte provést, abyste tyto hlavní příčiny odstranili  
 • Regenerační program doporučuje několik univerzálních regeneračních metod, které zlepšují zdraví každému (bez ohledu na zdravotní problém) a několik speciálních regeneračních metod, zaměřených speciálně na cukrovku 2.typu. Součástí je i plán plnohodnotné výživy, který splňuje dietní pravidla při cukrovce. Spojením těchto metod se dosahuje nejlepších výsledků při regeneraci. Obvykle se zlepšuje celkové zdraví i imunita.

 • Výhodou programu je, že je založen na prověřených postupech (protokolech) a metodách lékařů západní přírodní medicíny používaných při léčení cukrovky 2. typu. Tyto protokoly nejsou běžně dostupné, lékaři přírodní medicíny je popisují v odborných publikacích, na konferencích apod.. 
 • Program je snadný na zavedení do běžného života, regenerační prvky je možné zavádět postupně. Některé jsou velice snadné (např. zavedení prospěšných olejů do stravy nevyžaduje skoro žádné úsilí, jen vyměnit druh oleje ve spíži). Program je váš orientační "maják", který ukazuje, kam ve svém stravování a životním stylu jít, aby se vám zlepšovalo zdraví. Protože se jedná o dlouhodobý systém, umožňuje občasné narušení či přerušení. Nejste na závodech...každý může jít svým tempem
 • Vlastní regenerační program obsahuje krátkou a delší variantu. Krátká varianta obsahuje stručné shrnutí, abyste mohli hned začít. Vzhledem k tomu, že pracujeme s klienty na dálku po celé ČR, je obsažena i delší varianta, kde je vše podrobně vysvětleno. S tou se seznamujete postupně. Velice se vyplatí důkladně prostudovat. Pochopíte proč a jak regenerační metody pomáhají, najdete i přesné rozpisy plnohodnotné výživy - pro běžně stravování i pro hubnutí (zvolíte si sami). Solidnost všech použitých metod si můžete i nezávisle ověřit  (např. popis toho, jak v těle fungují esenciální mastné kyseliny, či vitaminy najdete např. ve Wikipedii). Popis některých regeneračních metod, které se používají při regeneraci máme i na našem hlavním webu www.centrum-regenerace.cz  
 • Tento program je zajímavý tím, že současně pomáhá i při dalších zdravotních problémech, které kráčí ruku v ruce s cukrovkou (tj. vysoký krevní tlak, vysoký cholesterol, nadváha). Regenerační program je zaměřen na klienty  s cukrovkou 2. typu, kteří zatím užívají jen léky na cukrovku a nepoužívají inzulin. Kromě toho máme jako samostatný produkt také Regenerační program při cukrovce léčené inzulinem a neuropatiiKlient si vybere variantu dle svého zdravotního stavu.   
 • Další výhodou je, že se celkově se ozdravíte, program působí mnohem šířeji. A naučíte se, jak se stravovat a co dělat, abyste si zlepšený zdravotní stav trvale udrželi
 • Program také obsahuje odborně propočítaný plán plnohodnotné výživy (již s ohledem na to, že při řešení cukrovky musí být v potravě omezeny některé potraviny)
 • Většina z nás si myslí, že se stravuje zdravě. Ale potraviny nestačí mít jen Bio nebo z vlastní zahrádky. Výživa musí nutně obsahovat všech 46 životně nenahraditelných (esenciálních - tělo si je neumí vyrobit) živin v dostatečném množství = plnohodnotná výživa. Význam těchto živin pro organismus je potvrzen mnoha Nobelovými cenami.
 • Lidé (i když mají BIO produkty nebo z vlastní zahrádky) se stále stravují spíše chaoticky podle chuti. To se týká přibližně 95 % populace, proto jim většinou jejich „zdravá výživa“ nepomáhá
 • Pouze systematická plnohodnotná výživa podle lékařů přírodní medicíny skutečně pomáhá řešit zdravotní problémy
 • Takový systematický plán plnohodnotné výživy + cílené regenerační metody + naše poradenství na základě vaší potřeby po celou dobu programu (v Německu jsme vystudovali oblast půstů a výživy a jsme lékařsky certifikovaní odborníci) nenajdete nikde na internetu.
 • Výživový plán je odborně propočítán pro běžné stravování i pro příjemné hubnutí (3-4 kg/měsíc) bez pocitu hladu a jo-jo efektu vždy s plnohodnotnou výživou
 • Program je snadný na provádění i vaření.  Nepoužívají se žádné přesné jídelníčky, jde spíše o systematičnost
 • Pod dobu regenerace je nutné užívat i některé doplňky stravy (koncentrované živiny pokud možno na přírodní bázi), které posílí výživu 
 • České zákony nám bohužel neumožňují zde na stránce v souvislosti s řešením zdravotního problému tyto doplňky zařadit přímo do programu ani jmenovat. Jsou cenově dostupné pro každého
 • Výsledky regenerace na sobě pocítíte zpravidla již po několika měsících dodržování programu (samozřejmě závisí na výchozím zdravotním stavu, někdo potřebuje delší čas). Funguje u každého.
 • Po celou dobu regenerace možnost konzultace s námi
 • Upozornění: program není vegetariánský ani veganský, ale jako samostatnou službu navíc můžeme upravit (informujte se u nás v kanceláři - mailem)
 • Pokud máte více zdravotních problémů najednou (a nevíte, jaký regenerační program si vybrat), napište nám mail a popište všechny Vaše problémy. Vybereme vám nejvhodnější základní regenerační program. K tomu individuálně přidáváme doplňková opatření, zaměřená na problémy, které neřeší základní regenerační program. Tyto doplňky k programům samostatně neinzerujeme, poskytujeme zdarma. Klient platí vždy jen za jeden základní regenerační program.    

Přesný obsah metodiky regeneračního programu (konkrétní návod pro provádění regenerace). Metodika má 77 stran:

1. Stručný regenerační program

A1. Úvod programu

A2. Základní body programu – pro snadný začátek 

A3. Časté dotazy k regeneračnímu programu

2. Podrobný regenerační program

I. Zaměření programu, autoři

II. Proč vám tento regenerační program může pomoci

III.  Základní zákon regenerace – jsme součástí přírody

IV. Hlavní zásady regeneračního programu

V. Regenerační prvky a metody použité v regeneračním programu

VI. Typizovaný plán plnohodnotné výživy

VII.  Typizovaný plán redukční plnohodnotné výživy pro zhubnutí

VIII.  Plán plnohodnotné výživy pro období stabilizace váhy

IX. Denní režim – doplňkové regenerační prvky

X. Užívání léků předepsaných lékařem

XI. Jiný model plnohodnotné výživy nebo specializovaného regeneračního programu

XII. Proč je regenerační program výhodný?

Jak probíhá naše spolupráce při regeneraci

 • Od nás dostáváte přesný návod (regenerační program). Posíláme e mailem po zaplacení. Zde děkujeme za pochopení
 • Potřebné doplňkové živiny zasíláme poštou. Objednáte na e-shopu (po seznámení s programem)
 • Vše provádíte sami v domácích podmínkách. Zvládne každý
 • Nikam nemusíte jezdit, ani na začátku. U nás nikoho nevyšetřujeme. Přesné diagnózy už máte od svých lékařů. Pokud si nevíte rady, pomůžeme vám vybrat správný program
 • Po celou dobu regenerace máte možnost s námi tento program konzultovat (na dálku - telefon, mail, ale i osobně - máme kancelář v Praze, kde nás denně zastihnete)
 • Regenerace podporuje vaši léčbu u lékařů (s nimi jste nadále v kontaktu a sledujete své zlepšení, postupně se eliminují i léky). My vám pomáháme v jiném směru - jde o změny stravování a životního stylu, kterými se praktičtí lékaři většinou nezabývají
 • V případě, že máte více zdravotních problémů, napište nám email: info@centrum-regenerace.cz a popište co nejpřesnější vaše hlavní a vedlejší zdravotní problémy. Uveďte i orientační výšku, váhu a věk.  Vybereme pro vás nejvhodnější Regenerační program, kterým začnete (při více zdravotních problémech zpravidla začínáme tím nejzávažnějším zdravotním problémem).  
 • Pokud vás zajímá,  proč a jak tento regenerační program může dosahovat kvalitních výsledků, můžete shlédnout VIDEOPREZENTACI O ŘÍZENÉ REGENERACI (15 minut) po kliknutí na tento odkaz
 • Zde si můžete přečíst  Odborný článek k regeneraci při cukrovce 2. typu
 • Pokud chcete vědět více o tom, jaká je GARANCE METOD, můžete si přečíst článek a poslechnout VIDEOPŘEDNÁŠKU na téma:  Kdo jsou lékaři západní přírodní medicíny a proč lze věřit jejich metodám (po kliknutí budete přesměrováni na příslušnou stránku s videem).
 • Zde najdete odpověď na otázku : Proč jsou naše regenerační typizované a proč vás předem nemusíme vyšetřovat? (v sekci VIDEO)

Proč nám věřit?

 • V dané oblasti máme vzdělání certifikované závěrečnou zkouškou před lékařskou komisí. V týmu je i klinický psycholog. Zdravím se zabýváme v podstatě celoživotně. To nám dává možnost odborně přebírat vyzkoušené metody lékařů přírodní medicíny a pomáhat vám s jejich využitím
 • Naše společnost poskytuje služby řízené regenerace od roku 2013. Za tu dobu jsme pomohli mnoha klientům, kteří pomoc skutečně chtěli a také spolupracovali. Můžete se podívat na stránku Ohlasy klientů
 • Neskrýváme se, svá jména zveřejňujeme, každý nás může poznat i na naších videích na You Tube.  Naše serióznost se dá dokladovat i tím, že si nás zvou do pořadů i média (i když se tomu docela vyhýbáme, je nás málo a máme dost práce – můžete se podívat na naši stránku Média o nás). Dbáme o dobrou pověst.
 • Naše společnost není založena tak, aby působila jako tzv. „šmejdi“. To už by nás média (i různé kontroly) roznesly tzv. „na kopytech“. Naopak věříme, že naše produkty jsou natolik poctivé a fungující, že tady Centrum řízené regenerace pro vás bude ještě za 100 let. 

Čím se naše metodika regeneračního programu liší od knih?

Někdo možná srovnává naši metodiku regeneračního programu s běžnou knihou. Ovšem vy si kupujete současně s naprosto konkrétní metodikou pro daný zdravotní problém i naše služby. Pokud si koupíte knihu v knihkupectví, žádný autor vám nebude radit a vysvětlovat, co vám není jasné.  Také s ním nemáte možnost průběžně konzultovat zdravotní problém a postup při regeneraci. Za léta, která klientům pomáháme, se nám osvědčilo, že je třeba postupovat právě tak. Lidem při regeneraci prostě nestačí jen nějaký návod. Pokud se své regeneraci skutečně věnují, vznikají dotazy a je třeba řešit konkrétní problémy, protože každý klient je jiný. A proto máme v ceně započteno již i poradenství. Klienti pak mohou bez složitého objednávání zavolat, napsat mail a dočkají se odpovědi. Naším cílem je dovést vás do cíle a zvládnout váš zdravotní problém. A to někdy není jednoduché a vyžaduje vaše, ale i naše zapojení. Naše produkty jsou pro ty, kteří toto pochopí a skutečně chtějí zvládnout problém. Je to o spolupráci, ne o knize.

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální regenerační programy
Hmotnost: 0.001 kg