Regenerační program s plnohodnotnou vegetariánskou výživou - v pohodlí domova podle lékařů přírodní medicíny (pro běžné stravování i redukci váhy). Slouží k celkovému ozdravení organismu. Metodika a následné poradenství

Kód: 719
Novinka Písemná metodika - zasíláme mailem
ZDARMAZDARMA
Regenerační program s plnohodnotnou vegetariánskou výživou - v pohodlí domova podle lékařů přírodní medicíny (pro běžné stravování i redukci váhy). Slouží k celkovému ozdravení organismu. Metodika a následné poradenství
1.350 Kč
Skladem

Regenerační program s plnohodnotnou vegetariánskou výživou je komplexní návod k postupnému zlepšování zdravotního stavu, ke zlepšení celkové vitality, imunity a odstranění únavy. Program je založen na metodách lékařů přírodní medicíny, kteří objevili, jak napravovat narušené funkce organismu přírodní cestou. Program proto obsahuje soubor univerzálních regeneračních (ozdravných) metod, které pomáhají každému. Jedná se vlastně o podrobný návod, jak mít zdravý stravovací a životní styl.

Významnou součástí tohoto programu jsou plány plnohodnotné vegetariánské výživy důkladně propočítané na obsah všech 46 esenciálních (životně nezbytných) živin. Tento program obsahuje 3 varianty lakto - ovo vegetariánské výživy a 3 varianty vegetariánské výživy bez mléčných výrobků (a/pro běžné stravování, b/pro hubnutí a c/ pro přibrání na váze). Tím reagujeme na požadavky klientů, kteří tento způsob stravování vyžadují. Pomůže každému, kdo je schopen dodržet jednoduchý stravovací systém a jednoduché změny v životním stylu. Cena regeneračního programu zahrnuje písemnou metodiku a následné bezplatné poradenství ke správnému provádění programu. Více se dozvíte v podrobném popisu níže. Metodiku programu zasíláme výhradně e-mailem (případně si ji snadno vytisknete na jakékoliv tiskárně).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proč regenerační program funguje, co obsahuje?

 • Podle přírodní medicíny mají špatné zdraví, nízká imunita i chronické zdravotní problémy obvykle více příčin, které působí současně. K běžným příčinám špatného zdraví patří zejména: nedostatek některých živin, překyselení mezibuněčného prostoru (zatížení tzv. toxiny), dlouhodobý stres, špatný stav střevního traktu, špatné složení tuků a olejů, nedostatek spánku a dalších několik příčin. Každá tato příčina může být odstraněna pomocí konkrétní regenerační metody.
 • Proto je podle lékařů přírodní medicíny k celkovému ozdravení (regeneraci organismu) nutné odstranit co nejvíce příčin, a to současně. Tato filosofie je základem regeneračního programu.
 • Regenerační program doporučuje celou řadu univerzálních regeneračních (ozdravných) metod, které zlepšují zdraví každému (bez ohledu na zdravotní problém). Obvykle se zlepšuje celkový zdravotní stav i imunita. V tom spočívá síla programu.
 • Ozdravování je přirozená reakce organismu, který je v podstatě geneticky naprogramován na správné fungování. Člověk - jako biologický druh - funguje určitým způsobem a vlastně u každého jedince stejně. V učebnicích biologie se můžete dozvědět, jak funguje srdce, mozek, pokožka, buňka, jak se rodí nový člověk apod. Také jak se obnovují buňky a tkáně. Se zákony, které fungují při regeneraci organismu, se můžete seznámit v článku Zákony regenerace.
 • Např. je zjištěno, že každý člověk (nezávisle na věku, pohlaví a zdravotním stavu) nutně potřebuje 46 základních živin (vitaminy, minerály, esenciální aminokyseliny a esenciální mastné kyseliny), které si organismus neumí vyrobit a musí být dodány potravou. To jsou základní stavební prvky pro všechny biochemické reakce organismu, ale i pro stavbu kostí, kůže, enzymů a hormonů.
 • Protože lidé se většinou stravují nahodile a nesledují obsah těchto živin, je častou příčinou mnoha zdravotních problémů právě nedostatek některých živin.
 • U vegetariánů, kteří vylučují masné výrobky a ryby, je nedostatek některých živin ve stravě obvyklý a je nutno používat doplňky stravy. Proto náš regenerační program obsahuje i několik důkladně propočítaných plánů plnohodnotné vegetariánské výživy, která dodává všech 46 esenciálních živin v dostatečném množství, tj. nejméně v úrovni 100 % doporučených denních dávek tak, jak doporučují odborné výživové společnosti. 
 • Výživové plány jsou určeny pro dospělé osoby s ukončeným tělesným vývojem (nejsou vhodné pro děti, které při vývoji potřebují jiné dávky živin).
 • Náš regenerační program obsahuje 6 variant plnohodnotné vegetariánské výživy:

A - Plnohodnotná výživa lakto-ovo vegetariánská - 3 jídla denně pro normální stravování

B - Plnohodnotná výživa lakto-ovo vegetariánská - 3 jídla denně pro hubnutí

C - Plnohodnotná výživa lakto-ovo vegetariánská - 5 jídel denně pro odlehčené normální stravování a pro případné přibrání na váze

D - Plnohodnotná výživa vegetariánská bez mléčných výrobků - 3 jídla denně pro normální stravování

E - Plnohodnotná výživa vegetariánská bez mléčných výrobků - 3 jídla denně pro hubnutí

F - Plnohodnotná výživa vegetariánská bez mléčných výrobků - 5 jídel denně - pro odlehčené normální stravování a pro přibrání na váze

Program je snadný na provádění i vaření. Nepoužívají se žádné přesné jídelníčky, plán výživy vychází z množství jednotlivých potravin (na den, na týden). Zde se můžete podrobně seznámit s tím, co si představit pod pojmem Plnohodnotná výživa.

 • Po dobu regenerace je nutné užívat i některé doplňky stravy (koncentrované živiny), které posilují výživu a zajišťují její plnohodnotnost.
 • České zákony nám bohužel neumožňují zde souvislosti s řešením zdravotního problému tyto doplňky zařadit přímo do tohoto textu. Jsou popsány v metodice programu. Jsou však cenově dostupné pro každého (část zakoupíte v lékárně, část u nás na eshopu). Jinak se používají běžné potraviny.
 • Výsledky regenerace na sobě pocítíte zpravidla již po několika měsících dodržování programu (samozřejmě závisí na výchozím zdravotním stavu, někdo potřebuje delší čas). Funguje u každého. 
 • Po celou dobu regenerace máte možnost konzultace s námi.
 • Upozornění: program není veganský, můžete si objednat Regenerační program s plnohodnotnou veganskou výživou
 • Pokud jste vegetarián máte navíc zdravotní problémy, napište nám e - mail a uveďte Váš věk, výšku a váhu a všechny diagnózy od lékařů. K Regeneračnímu programu s plnohodnotnou vegetariánskou výživu vám můžeme poskytnout doplněk zaměřený na konkrétní zdravotní problém.  Tento doplněk obsahuje vždy  několik speciálních regeneračních metod (výtah z konkrétního Speciálního regeneračního programu),  které se dají provádět současně se všemi našimi programy. Doplňky k programům se neobjednávají na eshopu, poskytujeme klientům jen po předchozí domluvě a zdarma. Klient platí vždy jen za jeden základní regenerační program. 
 • Popis některých regeneračních metod, které se používají při regeneraci, najdete na našich webových stránkách. Regenerační metody obsažené v tomto regeneračním programu používáme již od roku 2013 a máme s nimi ty nejlepší zkušenost

 

Přesný obsah metodiky regeneračního programu (konkrétní návod pro provádění regenerace). Metodika má 91 stran:

A. Stručný regenerační program

A1. Úvod programu

A2. Základní body programu – pro snadný začátek 

A3. Časté dotazy k regeneračnímu programu

B. Podrobný regenerační program

I. Zaměření programu, autoři

II. Proč vám tento regenerační program může pomoci

III.  Základní zákon regenerace – jsme součástí přírody

IV. Hlavní zásady regeneračního programu

V. Regenerační prvky a metody použité v regeneračním programu

VI. Typizovaný plán plnohodnotné výživy

VII.  Typizovaný plán redukční plnohodnotné výživy pro zhubnutí

VIII.  Plán plnohodnotné výživy pro období stabilizace váhy

IX. Denní režim – doplňkové regenerační prvky

X. Užívání léků předepsaných lékařem

XI. Jiný model plnohodnotné výživy nebo specializovaného regeneračního programu

XII. Proč je regenerační program výhodný

 

Jak probíhá naše spolupráce při regeneraci?

 • Od nás dostáváte přesný návod (regenerační program). Po obdržení platby zasíláme e-mailem. 
 • Potřebné doplňkové živiny zasíláme poštou. Ty si můžete objednat na e-shopu (po seznámení s programem).
 • Vše provádíte v domácích podmínkách. Program je snadný, zvládne ho každý.
 • Nikam nemusíte jezdit, ani na začátku. U nás nikoho nevyšetřujeme. Přesné diagnózy už máte od svých lékařů. 
 • Po celou dobu regenerace máte možnost s námi tento program konzultovat (na dálku – telefon, e-mail).

Čím je naše metodika regeneračního programu jedinečná?

Někdo možná srovnává naši metodiku regeneračního programu s běžnou knihou. Tak to z jednoho pohledu skutečně je – dostanete do mailu elektronickou knihu. Ale vy si tímto konkrétním návodem pro zlepšení zdraví kupujete i naše poradenské služby. Pokud si koupíte knihu v knihkupectví, žádný autor vám nebude radit a vysvětlovat, co vám není jasné. Také s ním nemáte možnost průběžně konzultovat postup při regeneraci. Za léta, která klientům pomáháme, se nám osvědčilo, že je třeba postupovat právě tak. Lidem při regeneraci prostě nestačí jen nějaký návod. Pokud se své regeneraci skutečně věnují, vyvstávají dotazy a je třeba řešit konkrétní problémy, protože každý klient je jiný. Proto máme v ceně započteno již i poradenství. Klienti pak mohou bez složitého objednávání zavolat, napsat e-mail a dočkají se odpovědi. Naším cílem je dovést vás do cíle a zvládnout váš zdravotní problém. To někdy není jednoduché a vyžaduje vaše i naše zapojení a trpělivost. Naše produkty jsou pro ty, kteří si toto uvědomují a skutečně chtějí zlepšit své zdraví.

Doplňkové parametry

Kategorie: Veganský a vegetariánský program
Hmotnost: 0.001 kg