Zásaditý ozdravný program

1 položek celkem

Cena

900901
1900901
produkt zasadity ozdravny program odkyselovaci program
Písemná metodika - zasíláme mailem
ZDARMAZDARMA
900 Kč

Zásaditý ozdravný program je určen pro domácí využití. Provádíte sami doma podle našeho písemného návodu (metodiky). V případě potřeby vám na dálku radíme - telefon, mail...

Kód: 715

Zásaditý ozdravný program je dlouhodobě prověřená, a pravděpodobně nejrychlejší metoda odkyselení, kterou můžete svému organismu dopřát. Vymysleli ji němečtí lékaři přírodní medicíny. (Teorie překyselení a rozdělení potravin na kyselinotvorné a zásadotvorné vlastně vznikla v Německu již v roce 1911, němečtí přírodní lékaři s ní hodně pracují a mají s ní velké zkušenosti). 

Síla tohoto programu je v tom, že spojuje několik odkyselovacích mechanismů. Tím se výrazně liší od běžných např. jednoúčelových přípravků, které nejsou tak účinné (např. jen samotná zásaditá strava, odkyselování pomocí "zelených potravin" nebo popíjení odkyselovacích bylinných směsí apod.). 

Zásaditý ozdravný program trvá 14 dnů. provádí se v běžném pracovním rytmu. I když se v tomto programu omezuje strava (přibližně na 50% běžné stravy), strava je jinak strukturována a nebudete mít hlad. Dokonce vám ani nebudou chybět žádné živiny, a proto se budete po celou dobu cítit velice příjemně. 

Zásaditý ozdravný program je účinná detoxikační metoda, která na rozdíl např. od striktních půstů je vhodná také pro nemocné klienty, kteří užívají léky a pro starší generaci. Po prokliku níže v eshopu na produkt Zásaditý ozdravný program se dozvíte více informací.