Regenerační program při cukrovce 2. typu a případné neuropatii - v pohodlí domova podle lékařů přírodní medicíny (písemná metodika a následné poradenství)

Kód: 709
Písemná metodika - zasíláme mailem
ZDARMAZDARMA
produkt regeneracni program pri cukrovce 2 typu a pripadne neuropatii
1.350 Kč
Skladem

Regenerační program při cukrovce 2. typu a případné neuropatii je komplexní postup, zaměřený na odstranění hlavních příčin cukrovky (případně i neuropatie). Program je založen na metodách lékařů přírodní medicíny, kteří objevili, jak napravovat narušené funkce organismu přírodní cestou. Program pomůže každému, kdo je schopen dodržet jednoduchý stravovací systém a jednoduché změny v životním stylu (najdete v programu). Kromě cukrovky se zlepší celkový zdravotní stav.  Pro klienty, kteří mají cukrovku a neužívají inzulin máme k dispozici samostatný Regenerační program při cukrovce 2. typu neléčené inzulinem. V ceně programu je podrobný písemný návod a následné bezplatné poradenství (po zakoupení programu jsou následné porady telefonicky a mailem již zdarma). Více se dozvíte v podrobném popisu níže. Metodiku programu zasíláme výhradně e-mailem (případně si ji snadno vytisknete na jakékoliv tiskárně).

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Proč regenerační program funguje, co obsahuje?

 • Podle přírodní medicíny mají chronické zdravotní problémy obvykle více příčin. Proto program řeší NAJEDNOU všechny hlavní příčiny, které lékaři přírodní medicíny objevili, že mají vliv cukrovku. případně i na neuropatii (např. překyselení organismu, nedostatek některých živin, inzulinová rezistence, špatné složení stravy a další příčiny). Vy se v programu dozvíte a naučíte, jaké změny ve svém životním a stravovacím stylu máte provést, abyste tyto hlavní příčiny odstranili. Podrobné vysvětlení příčin zdravotního problému a jak se příčiny odstraňují najdete v Odborném článku (odkaz níže).
 • Regenerační program doporučuje několik univerzálních regeneračních metod, které zlepšují zdraví každému (bez ohledu na zdravotní problém) a několik speciálních regeneračních metod, zaměřených speciálně na cukrovku 2.typu a případně i neuropatii (používá jen ten, kdo má vedle cukrovky i neuropatii). Součástí je i plán plnohodnotné výživy, který splňuje dietní pravidla při cukrovce. Spojením těchto metod se dosahuje nejlepších výsledků při regeneraci. Obvykle se zlepšuje celkové zdraví i imunita.
 • Výhodou programu je, že je založen na prověřených postupech (protokolech) a metodách lékařů západní přírodní medicíny používaných při léčení cukrovky 2. typu.  
 • Program je snadný na zavedení do běžného života, regenerační prvky je možné zavádět postupně. Protože se jedná o dlouhodobý systém, umožňuje občasné narušení či přerušení. Nejste na závodech...každý může jít svým tempem
 • Vlastní regenerační program obsahuje krátkou a delší variantu. Krátká varianta obsahuje stručné shrnutí, abyste mohli hned začít. Vzhledem k tomu, že pracujeme s klienty na dálku po celé ČR, je obsažena i delší varianta, kde je vše podrobně vysvětleno. 
 • Regenerační program máme zpracován jak pro klienty, kteří užívají inzulín, tak i pro  klienty s cukrovkou, kteří inzulin neužívají. (je třeba si správně vybrat variantu, kterou potřebujete). Regenerační program při cukrovce léčené inzulínem zahrnuje i pokyny, pokud se současně řeší i neuropatie (jsou zahrnuty i některé doplňkové regenerační metody a terapie). 
 • Další výhodou je, že se celkově se ozdravíte, program působí mnohem šířeji. A naučíte se, jak se stravovat a co dělat, abyste si zlepšený zdravotní stav trvale udrželi. 
 • Program také obsahuje odborně propočítaný plán plnohodnotné výživy (již s ohledem na to, že při řešení cukrovky musí být v potravě omezeny některé potraviny)
 • Výživový plán je odborně propočítán jak pro běžné stravování, tak i pro příjemné hubnutí (3-4 kg/měsíc) bez pocitu hladu a jo-jo efektu vždy s plnohodnotnou výživou
 • Program je snadný na provádění i vaření.  Nepoužívají se žádné přesné jídelníčky, jde spíše o systematičnost
 • Po dobu regenerace je nutné užívat i některé doplňky stravy (koncentrované živiny), které posilují výživu a zajišťují její plnohodnotnost.
 • České zákony nám bohužel neumožňují v souvislosti s řešením zdravotního problému tyto doplňky zařadit přímo do tohoto textu. Jsou popsány v metodice programu. Jsou však cenově dostupné pro každého (část zakoupíte v lékárně, část u nás na eshopu). Jinak se používají běžné potraviny.
 • Výsledky regenerace na sobě pocítíte zpravidla již po několika měsících dodržování programu (samozřejmě závisí na výchozím zdravotním stavu, někdo potřebuje delší čas). Funguje u každého.
 • Po celou dobu regenerace možnost konzultace s námi
 • Upozornění: program není vegetariánský ani veganský. Pokud máte zájem, zakupte si Regenerační program s plnohodnotnou vegetariánskou výživou, Regenerační program s plnohodnotnou veganskou výživou připravujeme.

Přesný obsah metodiky regeneračního programu (konkrétní návod pro provádění regenerace). Metodika má 78 stran:

A. Stručný regenerační program obsahuje:

A1. Úvod programu

A2. Základní body programu – pro snadný začátek 

A3. Časté dotazy k regeneračnímu programu

B. Podrobný regenerační program obsahuje:

B1. Zaměření programu, autoři

B2. Proč vám tento regenerační program může pomoci

B3. Základní zákon regenerace – jsme součástí přírody

B4 Hlavní zásady regeneračního program

B5. Regenerační metody použité v regeneračním programu

a/ Univerzální regenerační metody (ve všech programech stejné)

b/ Speciální regenerační metody (zaměřené na zdravotní problém)

B6. Typizovaný plán plnohodnotné výživy

B7.Typizovaný plán redukční plnohodnotné výživy pro zhubnutí

B8. Plán plnohodnotné výživy pro období stabilizace váhy

B9. Denní režim – doplňkové regenerační prvky

B10. Užívání léků předepsaných lékařem

B11. Jiný model plnohodnotné výživy nebo specializovaného regeneračního programu

B12.  Proč je regenerační program výhodný?

Jak probíhá naše spolupráce při regeneraci?

 • Od nás dostáváte přesný návod (regenerační program). Posíláme e mailem po zaplacení. Zde děkujeme za pochopení
 • Potřebné doplňkové živiny zasíláme poštou. Objednáte na e-shopu (po seznámení s programem)
 • Vše provádíte sami v domácích podmínkách. Zvládne každý
 • Nikam nemusíte jezdit, ani na začátku. U nás nikoho nevyšetřujeme. Přesné diagnózy už máte od svých lékařů. Pokud si nevíte rady, pomůžeme vám vybrat správný program
 • Po celou dobu regenerace máte možnost s námi tento program konzultovat (na dálku - telefon, mail, ale i osobně - máme kancelář v Praze, kde nás denně zastihnete)
 • Regenerace podporuje vaši léčbu u lékařů (s nimi jste nadále v kontaktu a sledujete své zlepšení, postupně se eliminují i léky). My vám pomáháme v jiném směru - jde o změny stravování a životního stylu, kterými se praktičtí lékaři většinou nezabývají
 • V případě, že máte více zdravotních problémů, napište nám email: info@centrum-regenerace.cz a popište co nejpřesnější vaše hlavní a vedlejší zdravotní problémy. Uveďte i orientační výšku, váhu a věk.  Vybereme pro vás nejvhodnější Regenerační program, kterým začnete (při více zdravotních problémech zpravidla začínáme tím nejzávažnějším zdravotním problémem).  
 • Zde si můžete přečíst  Odborný článek k regeneraci při cukrovce 2. typu
 • Pokud chcete vědět více o tom, jaká je GARANCE METOD, můžete si přečíst článek a poslechnout VIDEOPŘEDNÁŠKU na téma:  Kdo jsou lékaři západní přírodní medicíny a proč lze věřit jejich metodám (po kliknutí budete přesměrováni na příslušnou stránku s videem).
 • Zde najdete odpověď na otázku Proč jsou naše regenerační typizované a proč vás předem nemusíme vyšetřovat? (v sekci VIDEO na našem hlavním webu) 

Čím je  metodika našeho regeneračního programu jedinečná?

Někdo možná srovnává naši metodiku regeneračního programu s běžnou knihou. Tak to z jednoho pohledu skutečně je – dostanete do mailu elektronickou knihu. Ale vy si tímto konkrétním návodem pro zlepšení zdraví kupujete i naše poradenské služby. Pokud si koupíte knihu v knihkupectví, žádný autor vám nebude radit a vysvětlovat, co vám není jasné. Také s ním nemáte možnost průběžně konzultovat postup při regeneraci. Za léta, která klientům pomáháme, se nám osvědčilo, že je třeba postupovat právě tak. Lidem při regeneraci prostě nestačí jen nějaký návod. Pokud se své regeneraci skutečně věnují, vyvstávají dotazy a je třeba řešit konkrétní problémy, protože každý klient je jiný. Proto máme v ceně započteno již i poradenství. Klienti pak mohou bez složitého objednávání zavolat, napsat e-mail a dočkají se odpovědi. Naším cílem je dovést vás do cíle a zvládnout váš zdravotní problém. To někdy není jednoduché a vyžaduje vaše i naše zapojení a trpělivost. Naše produkty jsou pro ty, kteří si toto uvědomují a skutečně chtějí zlepšit své zdraví.

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální regenerační programy
Hmotnost: 0.001 kg