Regenerační program s plánem plnohodnotné standardní výživy - v pohodlí domova podle lékařů přírodní medicíny (pro běžné stravování i redukci váhy). Slouží k celkovému ozdravení organismu. Metodika a následné poradenství

Kód: 701
Písemná metodika - zasíláme mailem
ZDARMAZDARMA
produkt standardni regeneracni program
1.200 Kč
Skladem

Regenerační program s plnohodnotnou standardní výživou je určen pro domácí využití. Provádíte sami doma podle našeho písemného návodu (metodiky). V případě potřeby vám na dálku radíme - telefon, mail (nemusíte nikam jezdit). Jedná se o komplexní návod k postupnému zlepšování zdravotního stavu, ke zlepšení celkové vitality, imunity a odstranění únavy. Program je založen na metodách lékařů přírodní medicíny, kteří objevili, jak napravovat narušené funkce organismu přírodní cestou. Program proto obsahuje soubor univerzálních regeneračních (ozdravných) metod, které ozdravují každého. Jedná se vlastně o podrobný návod, jak mít zdravý stravovací a životní styl. Tím se zlepšuje celkové zdraví. Lze použít při jakémkoliv výchozím zdravotním stavu (s výjimkou zánětlivých střevních onemocnění, pro které je vhodnější náš speciální regenerační program). Jedná se tedy o celkově ozdravný program bez speciálního zaměření. Program vám přesně ukáže, jaké konkrétní změny ve stravování a životním stylu do svého života zavést, aby prokazatelně došlo ke zlepšení zdravotního stavu. Pomůže každému, kdo je schopen dodržet jednoduchý stravovací systém a jednoduché změny v životním stylu (najdete v programu). Jsou obsaženy 3 varianty výživových plánů: 1. pro normální stravování, 2. pro hubnutí, 3. pro přibrání na váze. Dodržování je snadné, nepoužívají se přesné jídelníčky, nemusíte se vzdávat oblíbených jídel. Je určen pro dospělé, kteří ve svém stravování používají většinu hlavních potravin (není určen pro vegany a vegetariány, ale umožňuje omezit některé potraviny jako mléčné výrobky a lepek). Tento program dává jasný, ale snadný řád vaší regeneraci. Pocítíte na sobě během několika měsíců. Cena programu zahrnuje písemnou metodiku regeneračního programu a následné bezplatné poradenství ke správnému provádění programu.. Více se dozvíte v podrobném popisu níže. Metodiku programu zasíláme výhradně e-mailem (případně si ji snadno vytisknete na jakékoliv tiskárně).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proč pomáhají metody lékařů přírodní medicíny?  

Metody lékařů přírodní medicíny se výrazně odlišují od tisíců různých metod, které spadají do tzv. přírodní medicíny nebo i tzv. lidového léčitelství. Hlavním rozdílem je, že tyto metody rozvíjejí lékaři s vysokoškolským medicínským vzděláním, kteří dobře znají fungování lidského organismu. Zabývají se regeneračními metodami, které podporují či obnovují přirozené funkce organismu i bez léků. Objevili postupy, jak skutečně řešit chronické zdravotní problémy. Lékaři jsou obvykle zastřešení profesními organizacemi lékařů (např. Německá lékařská společnost pro léčebné půsty a výživu, Americká asociace funkční medicíny, Německá společnost pro ortomolekulární medicínu, Světová společnost pro anti-aging medicínu a řada dalších). Tyto organizace obvykle zastřešují vzdělávání lékařů v oblasti regeneračních metod. Právě na těchto regeneračních metodách jsou založeny regenerační programy Centra řízené regenerace. 

Regenerační program podporuje vaši stávající léčbu u lékařů

 • Většina lidí, které trápí zdravotní problémy, se obvykle léčí u svých lékařů a užívá léky. Výhodou našich regeneračních programů je to, že nijak nenaruší vaši  léčbu u lékařů, naopak podpoří ji.
 • Regenerační programy jsou totiž zaměřeny na dosažení dostatečného příjmu všech 46 nenahraditelných živin a na další ozdravné metody v oblasti životního stylu. To jsou oblasti, kterými se lékaři obvykle do hloubky nezabývají.
 • S vašimi lékaři vždy dále spolupracujete. Oni vám také odborně kontrolují, jak se váš zdravotní stav lepší
 • Při zahájení regenerace vždy i nadále užíváte své léky, které máte předepsány od lékaře. Teprve v průběhu regenerace, když se váš zdravotní stav zlepší a lékař to pozná, přistupuje k eliminaci a snižování dávek léků. 

Proč regenerační program výrazně ozdravuje?

 • Podle přírodní medicíny mají špatné zdraví, nízká imunita i chronické zdravotní problémy obvykle více příčin, které působí současně.

 • Proto podle přírodní medicíny je také nutné působit na organismus jako celek - na všechny tyto možné příčiny současně. Tělo se postupně ozdravuje.

 • Regenerační program doporučuje celou řadu univerzálních regeneračních (ozdravných) metod, které zlepšují zdraví každému (bez ohledu na zdravotní problém).  Současným působením těchto univerzálních metod na váš organismus, dosáhnete nejlepších výsledků při regeneraci. Obvykle se zlepšuje celkový zdravotní stav i imunita. V tom spočívá síla programu.
 • Ozdravování je přirozená reakce organismu, který je v podstatě naprogramován na správné fungování (ve svých genech).  Člověk - jako biologický druh – funguje určitým způsobem a vlastně u každého jedince stejně. V učebnicích biologie se můžete dozvědět, jak funguje srdce, mozek, pokožka, buňka, jak se rodí nový člověk apod. Také jak se obnovují buňky a tkáně. Se zákony, které fungují při regeneraci organismu, se můžete seznámit na našem hlavním webu www.centrum-regenerace.cz.
 • Např. je zjištěno, že každý člověk (nezávisle na věku, pohlaví a zdravotním stavu) nutně potřebuje 46 základních živin (vitaminy, minerály, esenciální aminokyseliny a esenciální mastné kyseliny), které si organismus neumí vyrobit a musí být dodány potravou. To jsou základní stavební prvky pro všechny biochemické reakce organismu, ale i pro stavbu kostí, kůže, enzymů a hormonů. Organismus v podstatě nic jiného nepotřebuje.
 • Protože lidé se většinou stravují nahodile a nesledují obsah těchto živin, je častou příčinou mnoha zdravotních problémů právě nedostatek některých živin. Proto náš regenerační program obsahuje i jednoduchý plán plnohodnotné výživy, která dodává všech 46 esenciálních živin. To pomáhá univerzálně každému člověku, který se předtím stravoval chaoticky. Tento základní model plnohodnotné výživy byl vyvinut německými specialisty a vysokoškolskými odborníky na výživu a je používán německou Lékařskou společností pro léčebné půsty a výživu (ÄGHE) jako vědecky zdůvodněný systém zdravé výživy. Před zavedením do praxe byl 7 let testován na skupině pokusných osob s pozitivním vlivem na zdraví. 
 • Kromě chybějících živin existuje i celá řada překážek, které univerzálně brání dobrému fungování organismu. Každému mohou stejným způsobem kazit zdraví.  Např. nedostatek spánku, časté stresy, nedostatek pohybu, špatně složená strava, ale i některé léky.
 • Proto program řeší NAJEDNOU VŠECHNY OBVYKLÉ PŘÍČINY, které lékaři přírodní medicíny objevili, že mají univerzálně špatný vliv na zdraví. A to je také důvod, proč může pomoci každému, nezávisle na výchozím zdravotním stavu a věku.
 • V programu se naučíte, jaké změny ve svém životním a stravovacím stylu máte provést, abyste tyto hlavní příčiny odstranili. Výhodou je, že znalosti získané z regeneračního programu, vám budou sloužit doživotně a hlavně, zlepší kvalitu vašeho života.

Proč můžete věřit regeneračním metodám, které se používají v programu?

 • V programu jsou použity prověřené regenerační metody lékařů západní přírodní medicíny z tzv. Protokolů. To jsou vlastně doporučení k úpravě stravování a životního stylu, které tito lékaři dávají svým pacientům. Slouží ke zlepšení zdraví i bez léků. Tyto protokoly nejsou běžně dostupné, lékaři přírodní medicíny je popisují v odborných publikacích, na konferencích apod.
 • Specialisté Centra řízené regenerace vystudovali v Německu a jsou lékařsky certifikovaní odborníci v oblasti půstů a výživy. Průběžně studují tyto Protokoly a v regeneračních programech je zpřístupňují českým klientům.
 • Všechny regenerační metody jsou prověřené a vědecky zdůvodněné. Např. za objevy fungování vitaminů, enzymů, hormonů bylo uděleno mnoho Nobelových cen. Naše regenerační programy nepoužívají žádné neznámé síly a energie, či tajemné bylinky. Můžete si ověřit i z nezávislých zdrojů.
 • Popis některých regeneračních metod, které se používají při regeneraci, najdete na našem hlavním webu.
 • Regenerační metody používané v tomto regeneračním programu používáme již od roku 2013 v našich regeneračních programech a máme s nimi dobré zkušenosti. Tato 2. inovovaná verze Regeneračního programu s plnohodnotnou standardní výživou reaguje i na řadu připomínek a zkušeností našich klientů, kteří se našimi regeneračními programy již delší dobu řídí.

Jak program zavést do svého života?

 • Od nás dostanete písemnou metodiku Regeneračního programu. Po prostudování máte nárok i na bezplatnou konzultaci. Cílem je, abyste navržené změny dobře pochopili a ve svém životě prováděli správně.
 • Vzhledem k tomu, že pracujeme s klienty na dálku po celé ČR, obsahuje regenerační program krátkou a delší variantu. Krátká varianta  - stručné shrnutí - umožňuje ihned začít bez velkého studia.
 • V delší variantě je vše podrobně vysvětleno. S tou se seznamujete postupně. Pochopíte, proč a jak regenerační metody pomáhají, najdete i přesné rozpisy plnohodnotné výživy - pro běžně stravování, pro zdravé a příjemné hubnutí (cca 3- 4 kg/měsíc) i pro přibrání na váze. Konzultaci k programu provádíme až následně. To má svůj důvod. Praxe nám již ukázala, že je možné konzultovat jen s těmi, kteří už se předem s celým písemným programem seznámili.
 • Program je snadný na zavedení do běžného života, regenerační prvky je možné zavádět postupněNěkteré jsou velice snadné (např. zavedení prospěšných olejů do stravy nevyžaduje skoro žádné úsilí, jen vyměnit druh oleje ve spíži). Program je váš orientační "maják", který ukazuje, kam ve svém stravování a životním stylu jít, aby se vám zlepšovalo zdraví. Protože se jedná o dlouhodobý systém, umožňuje i občasné narušení či přerušení. Nejste na závodech...každý může jít svým tempem.
 • Regenerační program je plánován tak, že jej lze používat současně s vaši léčbou u lékaře při jakýchkoliv zdravotních problémech. Soustřeďuje se zejména na výživu a životní styl, což jsou oblasti, na které vaši lékaři nemají většinou čas. Proto je program vhodným doplňkem při jakékoliv léčbě. Je však velice vhodný i pro všechny, kteří se zajímají o zdravý životní styl.
 • Při zahájení regenerace vždy používáte všechny léky předepsané lékařem, postupně – jak se ozdravujete - bude v dohodě s lékařem docházet k jejich eliminaci.
 • Pokud u vás dominuje jen jeden zdravotní problém, doporučujeme se seznámit s naší nabídkou specializovaných regeneračních programů – viz Speciální regenerační programy. V těchto regeneračních programech kromě univerzálních regeneračních metod (na těch je založen tento regenerační program), se používají ještě další speciální regenerační metody určené výhradně pro konkrétní zdravotní problém (např. speciální terapie na nohy při neuropatii dolních končetin apod.).

Proč program pomáhá i při kombinovaných zdravotních problémech?

 • Regenerační program obsahuje soubor univerzálních regeneračních metod, které organismus ozdravují. Proto dobře působí při zdravotních problémech. Každá z těchto metod totiž nějakým způsobem zlepšuje fungování organismu, většinou poměrně široce. Např. dosažení správné hladiny vitaminu D v krvi je důležité nejméně pro 10 000 různých biochemických reakcí v celém organismu. Tím, že se navíc používá NAJEDNOU SOUBOR těchto metod, dochází v organismu k velkému množství změn. Tento přístup většinou pomáhá i tam, kde nejsou přesně známy příčiny zdravotních problémů a u kombinovaných zdravotních problémů.
 • Regenerační program a zejména výživa v programu je propočítána pouze pro dospělé. Vycházíme z toho, že dospělí jsou spíše schopni dodržovat nějaké zásady regenerace.  S dětmi zatím nemáme zkušenost.  
 • Výživa v regeneračním programu je určena pro ty, kteří ve svém stravování používají všechny potraviny. Není určena pro vegany a vegetariány. Stravovací plány jsou propočítány i pro variantu, že ze svého stravování potřebujete vyloučit mléčné výrobky, případně výrobky s obsahem lepku.
 • Regenerační program je vhodný i pro pacienty s cukrovkou, jsou omezeny potraviny s vysokým glykemickým indexem
 • V programu se počítá i s tím, že někteří klienti mohou mít kromě jiných problémů i problémy s trávením. Proto je obsažen i stravovací plán pro odlehčené stravování.
 • Program není vhodný pro klienty se zánětlivým střevním onemocněním (Crohnova nemoc, ulcerózní kolitida, zánět dvanáctníku apod.). Klienti s tímto onemocněním mohou využít samostatný Regenerační program při zánětlivých střevních onemocněních.
 • Upozornění: program není vegetariánský ani veganský, ale jako samostatnou službu navíc můžeme upravit (informujte se u nás v kanceláři - mailem)
 • Program působí na celý organismus. Naučíte se, jak se stravovat a co dělat, abyste si zlepšený zdravotní stav mohli trvale udržet.
 • Výživový plán je odborně propočítán jak pro běžné stravování, tak i pro příjemné hubnutí (3-4 kg/měsíc) bez pocitu hladu a jo-jo efektu vždy s plnohodnotnou výživou. Ukážeme vám, jak zdravě přibrat (pokud potřebujete).
 • Program je snadný na provádění i vaření.  Nepoužívají se žádné přesné jídelníčky, jde spíše o systematičnost. Pokud se chcete blíže seznámit se systémem Plnohodnotné výživy, můžete si přečíst článek na našem hlavním webu
 • Pod dobu regenerace je nutné užívat i některé doplňky stravy (koncentrované živiny vyrobené pokud možno na přírodní bázi), které posílí výživu. To je nutná podmínka pro to, aby organismus měl dostatek stavebního materiálu pro regeneraci, zejména v počátečním období.
 • České zákony nám bohužel neumožňují zde na stránce v souvislosti s řešením zdravotního problému tyto doplňky zařadit přímo do programu ani jmenovat. Jsou cenově dostupné pro každého (orientačně na doplňcích zaplatíte cca 1000,- 1200,-Kč za každý měsíc intenzivní regenerace).
 • Výsledky regenerace na sobě pocítíte zpravidla již po několika měsících dodržování programu (samozřejmě závisí na výchozím zdravotním stavu, někdo potřebuje delší čas). Funguje u každého.
 • Po celou dobu regenerace je možnost konzultace s námi

Přesný obsah metodiky regeneračního programu (konkrétní návod pro provádění regenerace). Metodika má 75 stran:

1. Stručný regenerační program

A1. Úvod programu

A2. Základní body programu – pro snadný začátek 

A3. Časté dotazy k regeneračnímu programu

2. Podrobný regenerační program

I. Zaměření programu, autoři

II. Proč vám tento regenerační program může pomoci

III.  Základní zákon regenerace – jsme součástí přírody

IV. Hlavní zásady regeneračního programu

V. Regenerační prvky a metody použité v regeneračním programu

VI. Typizovaný plán plnohodnotné výživy

VII.  Typizovaný plán redukční plnohodnotné výživy pro zhubnutí

VIII.  Plán plnohodnotné výživy pro období stabilizace váhy

IX. Denní režim – doplňkové regenerační prvky

X. Užívání léků předepsaných lékařem

XI. Jiný model plnohodnotné výživy nebo specializovaného regeneračního programu

XII. Proč je regenerační program výhodný?

Jak probíhá naše spolupráce při regeneraci?

Proč nám věřit?

 • V dané oblasti máme vzdělání certifikované závěrečnou zkouškou před lékařskou komisí. V týmu je i klinický psycholog. Zdravím se zabýváme v podstatě celoživotně. To nám dává možnost odborně přebírat vyzkoušené metody lékařů přírodní medicíny a pomáhat vám s jejich využitím. Dále také aplikovat naše vlastní vědomosti a zkušenosti.
 • Naše společnost poskytuje služby řízené regenerace od roku 2013. Za tu dobu jsme pomohli mnoha klientům, kteří pomoc skutečně chtěli a také spolupracovali. Můžete se podívat na stránku Ohlasy klientů
 • Neskrýváme se, svá jména zveřejňujeme, každý nás může poznat i na naších videích na You Tube.  Naše serióznost se dá dokladovat i tím, že si nás zvou do pořadů i média (i když se tomu docela vyhýbáme, je nás málo a máme dost práce – můžete se podívat na naši stránku Média o nás). Dbáme o dobrou pověst.
 • Naše společnost není založena tak, aby působila jako tzv. „šmejdi“. To už by nás média (i různé kontroly) roznesly tzv. „na kopytech“. Naopak věříme, že naše produkty jsou natolik poctivé a fungující, že tady Centrum řízené regenerace pro vás bude ještě za 100 let. 

Čím se naše metodika regeneračního programu liší od knih?

Někdo možná srovnává naši metodiku regeneračního programu s běžnou knihou. Ovšem vy si kupujete současně s naprosto konkrétní návodem pro zlepšení zdraví i naše služby. Pokud si koupíte knihu v knihkupectví, žádný autor vám nebude radit a vysvětlovat, co vám není jasné.  Také s ním nemáte možnost průběžně konzultovat zdravotní problém a postup při regeneraci. Za léta, která klientům pomáháme, se nám osvědčilo, že je třeba postupovat právě tak. Lidem při regeneraci prostě nestačí jen nějaký návod. Pokud se své regeneraci skutečně věnují, vznikají dotazy a je třeba řešit konkrétní problémy, protože každý klient je jiný. A proto máme v ceně započteno již i poradenství. Klienti pak mohou bez složitého objednávání zavolat, napsat mail a dočkají se odpovědi. Naším cílem je dovést vás do cíle a zvládnout váš zdravotní problém. A to někdy není jednoduché a vyžaduje vaše, ale i naše zapojení a trpělivost. Naše produkty jsou pro ty, kteří toto pochopí a skutečně chtějí zvládnout problém. Je to o spolupráci, ne o knize.

Doplňkové parametry

Kategorie: Standardní regenerační program
Hmotnost: 0.001 kg

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení