Regenerační program s plnohodnotnou standardní výživou - v pohodlí domova podle lékařů přírodní medicíny (pro běžné stravování i redukci váhy). Slouží k celkovému ozdravení organismu. Metodika a následné poradenství

Kód: 701
Písemná metodika - zasíláme mailem
ZDARMAZDARMA
produkt standardni regeneracni program
1.350 Kč
Skladem

Regenerační program s plnohodnotnou standardní výživou je komplexní návod k postupnému zlepšování zdravotního stavu, ke zlepšení celkové vitality, imunity a odstranění únavy. Program je založen na metodách lékařů přírodní medicíny, kteří objevili, jak napravovat narušené funkce organismu přírodní cestou. Program proto obsahuje soubor univerzálních regeneračních (ozdravných) metod, které ozdravují každého. Jedná se vlastně o podrobný návod, jak mít zdravý stravovací a životní styl. Lze použít při jakémkoliv výchozím zdravotním stavu (s výjimkou zánětlivých střevních onemocnění, pro které je vhodnější náš speciální regenerační program).  Pomůže každému, kdo je schopen dodržet jednoduchý stravovací systém a jednoduché změny v životním stylu (najdete v programu). Cena programu zahrnuje písemnou metodiku regeneračního programu a následné bezplatné poradenství ke správnému provádění programu.Více se dozvíte v podrobném popisu níže. Metodiku programu zasíláme výhradně e-mailem (případně si ji snadno vytisknete na jakékoliv tiskárně).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proč regenerační program funguje, co obsahuje?

 • Podle přírodní medicíny mají špatné zdraví, nízká imunita i chronické zdravotní problémy obvykle více příčin, které působí současně. K běžným příčinám špatného zdraví patří zejména: nedostatek některých živin, překyselení mezibuněčného prostoru (zatížení tzv. toxiny), dlouhodobý stres, špatný stav střevního traktu, špatné složení tuků a olejů, nedostatek spánku a dalších několik příčin. Každá tato příčina může být odstraněna pomocí konkrétní regenerační metody
 • Proto podle lékařů přírodní medicíny k celkovému ozdravení (regeneraci organismu) je nutné odstranit co nejvíce příčin, a to současně. Tato filosofie je základem regeneračního programu
 • Regenerační program doporučuje celou řadu univerzálních regeneračních (ozdravných) metod, které zlepšují zdraví každému (bez ohledu na zdravotní problém).  Obvykle se zlepšuje celkový zdravotní stav i imunita. V tom spočívá síla programu.
 • Ozdravování je přirozená reakce organismu, který je v podstatě naprogramován na správné fungování (ve svých genech).  Člověk - jako biologický druh – funguje určitým způsobem a vlastně u každého jedince stejně. V učebnicích biologie se můžete dozvědět, jak funguje srdce, mozek, pokožka, buňka, jak se rodí nový člověk apod. Také jak se obnovují buňky a tkáně. Se zákony, které fungují při regeneraci organismu, se můžete seznámit na našem hlavním webu www.centrum-regenerace.cz
 • Např. je zjištěno, že každý člověk (nezávisle na věku, pohlaví a zdravotním stavu) nutně potřebuje 46 základních živin (vitaminy, minerály, esenciální aminokyseliny a esenciální mastné kyseliny), které si organismus neumí vyrobit a musí být dodány potravou. To jsou základní stavební prvky pro všechny biochemické reakce organismu, ale i pro stavbu kostí, kůže, enzymů a hormonů. Organismus v podstatě nic jiného nepotřebuje.
 • Protože lidé se většinou stravují nahodile a nesledují obsah těchto živin, je častou příčinou mnoha zdravotních problémů právě nedostatek některých živin. Proto náš regenerační program obsahuje i jednoduchý plán plnohodnotné výživy, která dodává všech 46 esenciálních živin v dostatečném množství, t.j. nejméně v úrovni 100% doporučených denních dávek tak, jak doporučují odborné výživové společnosti.  To pomáhá univerzálně každému člověku, který se předtím stravoval chaoticky. Tento základní model plnohodnotné výživy byl vyvinut německými specialisty a vysokoškolskými odborníky na výživu a je používán německou Lékařskou společností pro léčebné půsty a výživu (ÄGHE) jako vědecky zdůvodněný systém zdravé výživy. Před zavedením do praxe byl 7 let testován na skupině pokusných osob s pozitivním vlivem na zdraví. 
 • Výživový plán je odborně propočítán ve 2 variantách: 1/ pro běžné stravování i 2/pro příjemné hubnutí (3-4 kg/měsíc) bez pocitu hladu a jo-jo efektu.  Ukážeme vám, jak zdravě přibrat (pokud potřebujete).
 • Program je snadný na provádění i vaření.  Nepoužívají se žádné přesné jídelníčky, v plánu výživy se používají porce jednotlivých potravin (na den, na týden). Pokud se chcete blíže seznámit se systémem Plnohodnotné výživy, můžete si přečíst článek na našem hlavním webu (odkaz níže)
 • Po dobu regenerace je nutné užívat i některé doplňky stravy (koncentrované živiny), které posilují výživu a zajišťují její plnohodnotnost
 • České zákony nám bohužel neumožňují v souvislosti s řešením zdravotního problému tyto doplňky zařadit přímo do tohoto textu. Jsou popsány v metodice programu. Jsou však cenově dostupné pro každého (část zakoupíte v lékárně, část u nás na eshopu). Jinak se používají běžné potraviny
 • Výsledky regenerace na sobě pocítíte zpravidla již po několika měsících dodržování programu (samozřejmě závisí na výchozím zdravotním stavu, někdo potřebuje delší čas). Funguje u každého. 
 • Po celou dobu regenerace máte možnost konzultace s námi
 • Program není vhodný pro klienty se zánětlivým střevním onemocněním (Crohnova nemoc, ulcerózní kolitida, zánět dvanáctníku apod.). Klienti s tímto onemocněním mohou využít samostatný Regenerační program při zánětlivých střevních onemocněních.
 • Upozornění: program není vegetariánský ani veganský. Pokud máte zájem, zakupte si Regenerační program s plnohodnotnou vegetariánskou výživou, Regenerační program s plnohodnotnou veganskou výživou připravujeme.
 • Program je určen pouze pro dospělé.
 • Popis některých regeneračních metod, které se používají při regeneraci, najdete na našem hlavním webu. Regenerační metody používané v tomto regeneračním programu používáme již od roku 2013 a máme s nimi dobré zkušenosti. 

Přesný obsah metodiky regeneračního programu (konkrétní návod pro provádění regenerace). Metodika má 75 stran:

1. Stručný regenerační program

A1. Úvod programu

A2. Základní body programu – pro snadný začátek 

A3. Časté dotazy k regeneračnímu programu

2. Podrobný regenerační program

I. Zaměření programu, autoři

II. Proč vám tento regenerační program může pomoci

III.  Základní zákon regenerace – jsme součástí přírody

IV. Hlavní zásady regeneračního programu

V. Regenerační prvky a metody použité v regeneračním programu

VI. Typizovaný plán plnohodnotné výživy

VII.  Typizovaný plán redukční plnohodnotné výživy pro zhubnutí

VIII.  Plán plnohodnotné výživy pro období stabilizace váhy

IX. Denní režim – doplňkové regenerační prvky

X. Užívání léků předepsaných lékařem

XI. Jiný model plnohodnotné výživy nebo specializovaného regeneračního programu

XII. Proč je regenerační program výhodný?

Jak probíhá naše spolupráce při regeneraci?

 • Od nás dostáváte přesný návod (regenerační program). Posíláme e mailem po zaplacení. 
 • Potřebné doplňkové živiny zasíláme poštou. Objednáte na e-shopu (po seznámení s programem)
 • Vše provádíte sami v domácích podmínkách. Zvládne každý
 • Nikam nemusíte jezdit, ani na začátku. U nás nikoho nevyšetřujeme. Přesné diagnózy už máte od svých lékařů. 
 • Po celou dobu regenerace máte možnost s námi tento program konzultovat (na dálku - telefon, mail) 
 • Zde si můžete přečíst článek o Plnohodnotné výživě, která je základní metodou našich regeneračních programů
 • Pokud chcete vědět více o tom, jaká je GARANCE METOD, můžete si přečíst článek a poslechnout VIDEOPŘEDNÁŠKU na téma:  Kdo jsou lékaři západní přírodní medicíny a proč lze věřit jejich metodám (po kliknutí budete přesměrováni na příslušnou stránku s videem).

Čím je naše metodika regeneračního programu jedinečná?

Někdo možná srovnává naši metodiku regeneračního programu s běžnou knihou. Ovšem vy si kupujete současně s naprosto konkrétní návodem pro zlepšení zdraví i naše služby. Pokud si koupíte knihu v knihkupectví, žádný autor vám nebude radit a vysvětlovat, co vám není jasné.  Také s ním nemáte možnost průběžně konzultovat zdravotní problém a postup při regeneraci. Za léta, která klientům pomáháme, se nám osvědčilo, že je třeba postupovat právě tak. Lidem při regeneraci prostě nestačí jen nějaký návod. Pokud se své regeneraci skutečně věnují, vznikají dotazy a je třeba řešit konkrétní problémy, protože každý klient je jiný. A proto máme v ceně započteno již i poradenství. Klienti pak mohou bez složitého objednávání zavolat, napsat mail a dočkají se odpovědi. Naším cílem je dovést vás do cíle a zvládnout váš zdravotní problém. A to někdy není jednoduché a vyžaduje vaše, ale i naše zapojení a trpělivost. Naše produkty jsou pro ty, kteří toto pochopí a skutečně chtějí zvládnout problém. Je to o spolupráci, ne o knize.

Doplňkové parametry

Kategorie: Standardní regenerační program
Hmotnost: 0.001 kg