Regenerační program při žaludečních, jaterních a žlučníkových problémech - v pohodlí domova podle lékařů přírodní medicíny (písemná metodika a následné poradenství)

Kód: 716
Písemná metodika - zasíláme mailem
ZDARMAZDARMA
produkt regeneracni program pri zaludecnich jaternich a zlucnikovych problemech
1.350 Kč
Skladem

Regenerační program při žaludečních, jaterních a žlučníkových problémech je komplexní postup, zaměřený na odstranění hlavních příčin těchto problémů. Obvykle pomáhá při většině potíží s trávením, při ztučnělých játrech, při cirhóze, při zánětu jater či žlučníku (také u osob bez žlučníku). Není určen přímo pro zánětlivá střevní onemocnění (např. ulcerózní kolitida, Crohnova choroba, celiakie). Pro tyto případy je potřeba použít striktnější dietní opatření. Program je založen na metodách lékařů přírodní medicíny, kteří objevili, jak napravovat narušené funkce organismu přírodní cestou. Program pomůže každému, kdo je schopen dodržet jednoduchý stravovací systém a jednoduché změny v životním stylu (najdete v programu).  Cena programu zahrnuje písemnou metodiku regeneračního programu a následné bezplatné poradenství ke správnému provádění programu. Více se dozvíte v podrobném popisu níže. Metodiku programu zasíláme výhradně e-mailem (případně si ji snadno vytisknete na jakékoliv tiskárně).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proč regenerační program funguje, co obsahuje?

 • Program řeší NAJEDNOU všechny hlavní příčiny, které podle lékařů přírodní medicíny způsobují špatné trávení včetně jaterních a žlučníkových problémů
 • Žaludeční, jaterní a žlučníkové problémy mají většinou stejné příčiny. Ty je třeba hledat zejména ve špatném složení stravy, špatné kombinaci potravin, v jídle ve spěchu, v nedostatku některých živin, v překyselení organismu, užívání některých léků, dlouhodobém stresu a dalších typických příčinách (u každého nemusí být stejné). Všechny tyto příčiny působí zpravidla současně a v různé míře, proto se navenek projevují na různých místech trávicího systému. Příčiny mohou být odstraněny pomoci konkrétních regeneračních metod.
 • Podrobné vysvětlení příčin jaterních, žlučníkových a žaludečních obtíží a jak se příčiny odstraňují najdete v Odborných článcích (odkazy níže)
 • Regenerační program doporučuje několik univerzálních regeneračních (ozdravných) metod, které zlepšují zdraví každému (bez ohledu na zdravotní problém). Dále vás naučí několik speciálních regeneračních metod, zaměřených speciálně na zlepšení činnosti celého trávicího traktu (např. eliminace některých potravin, nevhodných při žaludečních, jaterních a žlučníkových problémech).  Současným působením těchto univerzálních a speciálních regeneračních metod na váš organismus, dosáhnete nejlepších výsledků při regeneraci. Obvykle se zlepšuje celkový zdravotní stav i imunita.  V tom spočívá síla programu.
 • Program je snadný na zavedení do běžného života, regenerační prvky je možné zavádět postupně. Program je váš orientační "maják", který ukazuje, kam ve svém stravování a životním stylu jít, aby se vám zlepšovalo zdraví. Protože se jedná o dlouhodobý systém, umožňuje občasné narušení či přerušení. Nejste na závodech...každý může jít svým tempem
 • Vlastní regenerační program obsahuje krátkou a delší variantu. Krátká varianta obsahuje stručné shrnutí, abyste mohli hned začít. Vzhledem k tomu, že pracujeme s klienty na dálku po celé ČR, je obsažena i delší varianta, kde je vše podrobně vysvětleno. 
 • Po celou dobu regenerace máte možnost konzultace s námi
 • Další výhodou je, že se celkově se ozdravíte, program působí mnohem šířeji. Pomáhá mnohem šířeji. Většinou se upravuje také krevní tlak, cholesterol. Nepochybně zaznamenáte zlepšení nálady, pleti, vlasů i stolice. Jedná se o program, který je vlastně návodem, jak si nejen dát do pořádku trávení, ale i celkově zlepšit zdraví.  A naučíte se, jak se stravovat a co dělat, abyste si zlepšený zdravotní stav trvale udrželi
 • Program také obsahuje odborně propočítaný plán plnohodnotné výživy (s ohledem na to, že při řešení problémů s trávením je nutno omezit konzumaci některých nevhodných potravin). To znamená že stravovací plán je propočten tak, aby obsahoval všech 46 životně nenahraditelných (esenciálních – tělo si je neumí vyrobit) živin v dostatečném množství t.j. v všechny živiny jsou obsaženy v úrovni nejméně 100% doporučených denních dávek tak, jak doporučují odborné výživové společnosti.  Význam těchto živin pro organismus je potvrzen mnoha Nobelovými cenami.
 • Pouze systematická plnohodnotná výživa podle lékařů přírodní medicíny skutečně pomáhá řešit zdravotní problémy
 • Výživový plán je odborně propočítán ve 2 variantách: 1/pro běžné stravování i 2/ pro příjemné hubnutí (3-4 kg/měsíc) bez pocitu hladu a jo-jo efektu 
 • Program je snadný na provádění i vaření.  Nepoužívají se žádné přesné jídelníčky, výživový plán je postaven na porcích jednotlivých druhů potravin (za den, za týden)
 • Po dobu regenerace je nutné užívat i některé doplňky stravy (koncentrované živiny), které posilují výživu a zajišťují její plnohodnotnost
 • České zákony nám bohužel neumožňují v souvislosti s řešením zdravotního problému tyto doplňky zařadit přímo do tohoto textu. Jsou popsány v metodice programu. Jsou však cenově dostupné pro každého (část zakoupíte v lékárně, část u nás na eshopu). Jinak se používají běžné potraviny
 • Výsledky regenerace na sobě pocítíte zpravidla již po několika měsících dodržování programu (samozřejmě závisí na výchozím zdravotním stavu, někdo potřebuje delší čas). Funguje u každého
 • Upozornění: program není vegetariánský ani veganský. Pokud máte zájem, zakupte si Regenerační program s plnohodnotnou vegetariánskou výživou, Regenerační program s plnohodnotnou veganskou výživou připravujeme.
 • Program je určen pouze pro dospělé.
 • Pokud máte více zdravotních problémů najednou (a nevíte, jaký regenerační program si vybrat), napište nám e - mail a popište všechny Vaše problémy. Vybereme vám nejvhodnější základní regenerační program. K tomu individuálně přidáváme doplňková opatření, zaměřená na problémy, které neřeší základní regenerační program. Tyto doplňky k programům samostatně neinzerujeme, poskytujeme zdarma. Klient platí vždy jen za jeden základní regenerační program.     

Přesný obsah metodiky regeneračního programu (konkrétní návod pro provádění regenerace). Metodika má 69 stran:

Stručný regenerační program obsahuje:

A1. Úvod programu

A2. Základní body programu – pro snadný začátek 

A3. Časté dotazy k regeneračnímu programu

Podrobný regenerační program obsahuje:

B1. Zaměření programu, autoři

B2. Proč vám tento regenerační program může pomoci

B3. Základní zákon regenerace – jsme součástí přírody

B4 Hlavní zásady regeneračního program

B5. Regenerační metody použité v regeneračním programu

a/ Univerzální regenerační metody (ve všech programech stejné)

b/ Speciální regenerační metody (zaměřené na zdravotní problém)

B6. Typizovaný plán plnohodnotné výživy

B7.Typizovaný plán redukční plnohodnotné výživy pro zhubnutí

B8. Plán plnohodnotné výživy pro období stabilizace váhy

B9. Denní režim – doplňkové regenerační prvky

B10. Užívání léků předepsaných lékařem

B11. Jiný model plnohodnotné výživy nebo specializovaného regeneračního programu

B12.  Proč je regenerační program výhodný?

Příloha č.1: Popis doplňků stravy potřebných při regeneraci

Jak probíhá naše spolupráce při regeneraci?

Čím je naše metodika regeneračního programu jedinečná?

Někdo možná srovnává naši metodiku regeneračního programu s běžnou knihou. Tak to z jednoho pohledu skutečně je – dostanete do mailu elektronickou knihu. Ale vy si tímto konkrétním návodem pro zlepšení zdraví kupujete i naše poradenské služby. Pokud si koupíte knihu v knihkupectví, žádný autor vám nebude radit a vysvětlovat, co vám není jasné. Také s ním nemáte možnost průběžně konzultovat postup při regeneraci. Za léta, která klientům pomáháme, se nám osvědčilo, že je třeba postupovat právě tak. Lidem při regeneraci prostě nestačí jen nějaký návod. Pokud se své regeneraci skutečně věnují, vyvstávají dotazy a je třeba řešit konkrétní problémy, protože každý klient je jiný. Proto máme v ceně započteno již i poradenství. Klienti pak mohou bez složitého objednávání zavolat, napsat e-mail a dočkají se odpovědi. Naším cílem je dovést vás do cíle a zvládnout váš zdravotní problém. To někdy není jednoduché a vyžaduje vaše i naše zapojení a trpělivost. Naše produkty jsou pro ty, kteří si toto uvědomují a skutečně chtějí zlepšit své zdraví.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální regenerační programy
Hmotnost: 0.001 kg