Regenerační program při syndromu dráždivého tračníku - v pohodlí domova podle lékařů přírodní medicíny (písemná metodika a následné poradenství)

Kód: 711
Písemná metodika - zasíláme mailem
ZDARMAZDARMA
produkt regeneracni program pri syndromu drazdiveho trakcniku
1.350 Kč
Skladem

Regenerační program při syndromu dráždivého tračníku je komplexní postup, zaměřený na odstranění všech hlavních příčin dráždivého tračníku. Proto funguje. Program je založen na metodách lékařů přírodní medicíny, kteří objevili, jak napravovat narušené funkce organismu přírodním způsobem. Program pomůže každému, kdo je schopen dodržet jednoduchý stravovací systém a jednoduché změny v životním stylu (najdete v programu). Regenerace trvá přibližně 3 měsíce, pak se obvykle činnost tračníku upravuje a je možné přejít na režim standardní plnohodnotné výživy bez výrazných omezení. Cena programu zahrnuje písemnou metodiku regeneračního programu a následné bezplatné poradenství ke správnému provádění programu. Více se dozvíte v podrobném popisu níže. Metodiku programu zasíláme výhradně e-mailem (případně si ji snadno vytisknete na jakékoliv tiskárně).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proč regenerační program funguje, co obsahuje?

 • Program řeší NAJEDNOU všechny hlavní příčiny, které podle lékařů přírodní medicíny mají vliv na syndrom dráždivého tračníku. Patří tam: konzumace některých nevhodných potravin, překyselení mezibuněčného prostoru, časté stresy, špatný stav střevního traktu, nedostatek některých živin a několik dalších příčin. U vás se nemusí vyskytovat všechny, stačí jen některé. Tyto příčiny lze odstranit pomocí regeneračních metod.
 • Podrobné vysvětlení příčin syndromu dráždivého tračníku a jak se příčiny odstraňují najdete v Odborném článku (odkaz níže)
 • Regenerační program doporučuje několik univerzálních regeneračních (ozdravných) metod, které zlepšují zdraví každému (bez ohledu na zdravotní problém). Dále vás naučí několik regeneračních metod, zaměřených speciálně na odstranění dráždivého tračníku.  Součástí je i plán nezakyselující plnohodnotné výživy, který splňuje dietní pravidla při syndromu dráždivého tračníku (vyloučení potravin s dráždivým účinkem). Současným působením těchto univerzálních a speciálních regeneračních metod na váš organismus, dosáhnete nejlepších výsledků při regeneraci. Obvykle se zlepšuje celkové zdraví i imunita. V tom spočívá síla programu.
 • Program je snadný na zavedení do běžného života, regenerační prvky je možné zavádět postupně. Program je váš orientační "maják", který ukazuje, kam ve svém stravování a životním stylu jít, aby se vám zlepšovalo zdraví. Protože se jedná o dlouhodobý systém, umožňuje občasné narušení či přerušení. Nejste na závodech...každý může jít svým tempem
 • Vlastní regenerační program obsahuje krátkou a delší variantu. Krátká varianta obsahuje stručné shrnutí, abyste mohli hned začít. Vzhledem k tomu, že pracujeme s klienty na dálku po celé ČR, je obsažena i delší varianta, kde je vše podrobně vysvětleno. 
 • Po celou dobu regenerace máte možnost konzultace s námi
 • Další výhodou je, že se celkově se ozdravíte, program působí mnohem šířeji. A naučíte se, jak se stravovat a co dělat, abyste si zlepšený zdravotní stav trvale udrželi
 • Program obsahuje odborně propočítaný plán plnohodnotné výživy (s ohledem na to, že při řešení syndromu dráždivého tračníku se vylučují některé druhy potravin, které dráždí střevní trakt). To znamená, že plán výživy obsahuje všech 46 životně nenahraditelných (esenciálních – tělo si je neumí vyrobit) živin v dostatečném množství (t.j. v množství nejméně v úrovní 100% doporučených denních dávek živin tak, jak doporučují odborné výživové společnosti). Význam těchto živin pro organismus je potvrzen mnoha Nobelovými cenami.
 • Pouze systematická plnohodnotná výživa podle lékařů přírodní medicíny skutečně pomáhá řešit zdravotní problémy
 • Výživový plán plnohodnotné výživy je odborně propočítán ve 2 variantách: 1/ pro běžné stravování i 2/pro příjemné hubnutí (3-4 kg/měsíc) bez pocitu hladu a jo-jo efektu 
 • Program je snadný na provádění i vaření.  Nepoužívají se žádné přesné jídelníčky, plán je postaven doporučených porcích potravin (na den, či týden)
 • Po dobu regenerace je nutné užívat i některé doplňky stravy (koncentrované živiny), které posilují výživu a zajišťují její plnohodnotnost
 • České zákony nám bohužel neumožňují v souvislosti s řešením zdravotního problému tyto doplňky zařadit přímo do tohoto textu. Jsou popsány v metodice programu. Jsou však cenově dostupné pro každého (část zakoupíte v lékárně, část u nás na eshopu). Jinak se používají běžné potraviny
 • Výsledky regenerace na sobě pocítíte zpravidla již po několika měsících dodržování programu (samozřejmě závisí na výchozím zdravotním stavu, někdo potřebuje delší čas). Funguje u každého
 • Upozornění: program není vegetariánský ani veganský. Pokud máte zájem, zakupte si Regenerační program s plnohodnotnou vegetariánskou výživou, Regenerační program s plnohodnotnou veganskou výživou připravujeme. 
 • Program je určen pouze pro dospělé.
 • Pokud máte více zdravotních problémů najednou (a nevíte, jaký regenerační program si vybrat), napište nám e - mail a popište všechny Vaše problémy. Vybereme vám nejvhodnější základní regenerační program. K tomu individuálně přidáváme doplňková opatření, zaměřená na problémy, které neřeší základní regenerační program. Tyto doplňky k programům samostatně neinzerujeme, poskytujeme zdarma. Klient platí vždy jen za jeden základní regenerační program.     

Přesný obsah metodiky regeneračního programu (konkrétní návod pro provádění regenerace). Metodika má 75 stran:

Stručný regenerační program obsahuje:

A1. Úvod programu

A2. Základní body programu – pro snadný začátek 

A3. Časté dotazy k regeneračnímu programu

Podrobný regenerační program obsahuje:

B1. Zaměření programu, autoři

B2. Proč vám tento regenerační program může pomoci

B3. Základní zákon regenerace – jsme součástí přírody

B4 Hlavní zásady regeneračního program

B5. Regenerační metody použité v regeneračním programu

a/ Univerzální regenerační metody (ve všech programech stejné)

b/ Speciální regenerační metody (zaměřené na zdravotní problém)

B6. Typizovaný plán plnohodnotné výživy

B7.Typizovaný plán redukční plnohodnotné výživy pro zhubnutí

B8. Plán plnohodnotné výživy pro období stabilizace váhy

B9. Denní režim – doplňkové regenerační prvky

B10. Užívání léků předepsaných lékařem

B11. Jiný model plnohodnotné výživy nebo specializovaného regeneračního programu

B12.  Proč je regenerační program výhodný?

Příloha č.1: Popis doplňků stravy potřebných při regeneraci

Jak probíhá naše spolupráce při regeneraci?

 Čím je naše metodika regeneračního programu jedinečná?

Někdo možná srovnává naši metodiku regeneračního programu s běžnou knihou. Tak to z jednoho pohledu skutečně je – dostanete do mailu elektronickou knihu. Ale vy si tímto konkrétním návodem pro zlepšení zdraví kupujete i naše poradenské služby. Pokud si koupíte knihu v knihkupectví, žádný autor vám nebude radit a vysvětlovat, co vám není jasné. Také s ním nemáte možnost průběžně konzultovat postup při regeneraci. Za léta, která klientům pomáháme, se nám osvědčilo, že je třeba postupovat právě tak. Lidem při regeneraci prostě nestačí jen nějaký návod. Pokud se své regeneraci skutečně věnují, vyvstávají dotazy a je třeba řešit konkrétní problémy, protože každý klient je jiný. Proto máme v ceně započteno již i poradenství. Klienti pak mohou bez složitého objednávání zavolat, napsat e-mail a dočkají se odpovědi. Naším cílem je dovést vás do cíle a zvládnout váš zdravotní problém. To někdy není jednoduché a vyžaduje vaše i naše zapojení a trpělivost. Naše produkty jsou pro ty, kteří si toto uvědomují a skutečně chtějí zlepšit své zdraví.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální regenerační programy
Hmotnost: 0.001 kg