Regenerační program při chronickém zánětu slinivky - v pohodlí domova podle lékařů přírodní medicíny (písemná metodika a následné poradenství)

Kód: 713
Písemná metodika - zasíláme mailem
ZDARMAZDARMA
produkt regeneracni program pri chronickem zanetu slinivky
1.200 Kč
Skladem

Regenerační program při chronickém zánětu slinivky je určen pro domácí využití. Provádíte sami doma podle našeho písemného návodu (metodiky). V případě potřeby vám na dálku radíme - telefon, mail (nemusíte nikam jezdit). Jedná se o  komplexní postup, zaměřený na odstranění hlavních příčin tohoto zánětu. Program je založen na metodách lékařů přírodní medicíny, kteří objevili, jak napravovat narušené funkce organismu přírodní cestou. Program pomůže každému, kdo je schopen dodržet  jednoduchý stravovací systém a jednoduché změny v životním stylu (najdete v programu).  Kromě toho že postupně odejde hlavní zdravotní problém, zlepšuje se výrazně celkový zdravotní stav organismu, zvýší se vitalita. Program je zpracován specialisty na lékařské regenerační metody s certifikátem německé lékařské komise. Cena programu zahrnuje písemnou metodiku regeneračního programu a následné bezplatné poradenství ke správnému provádění programu. Více se dozvíte v podrobném popisu níže. Metodiku programu zasíláme výhradně e-mailem (případně si ji snadno vytisknete na jakékoliv tiskárně).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proč pomáhají metody lékařů přírodní medicíny?

Metody lékařů přírodní medicíny se výrazně odlišují od tisíců různých metod, které spadají do tzv. přírodní medicíny nebo i tzv. lidového léčitelství. Hlavním rozdílem je, že tyto metody rozvíjejí lékaři s vysokoškolským medicínským vzděláním, kteří dobře znají fungování lidského organismu. Zabývají se regeneračními metodami, které podporují či obnovují přirozené funkce organismu i bez léků. Objevili postupy, jak skutečně řešit chronické zdravotní problémy. Lékaři jsou obvykle zastřešení profesními organizacemi lékařů (např. Německá lékařská společnost pro léčebné půsty a výživu, Americká asociace funkční medicíny, Německá společnost pro ortomolekulární medicínu, Světová společnost pro anti-aging medicínu a řada dalších). Tyto organizace obvykle zastřešují vzdělávání lékařů v oblasti regeneračních metod. Právě na těchto regeneračních metodách jsou založeny regenerační programy Centra řízené regenerace. 

Regenerační program podporuje vaši stávající léčbu u lékařů

 • Většina lidí, které trápí zdravotní problémy, se obvykle léčí u svých lékařů a užívá léky. Výhodou našich regeneračních programů je to, že nijak nenaruší vaši  léčbu u lékařů, naopak podpoří ji.
 • Regenerační programy jsou totiž zaměřeny na dosažení dostatečného příjmu všech 46 nenahraditelných živin a na další ozdravné metody v oblasti životního stylu. To jsou oblasti, kterými se lékaři obvykle do hloubky nezabývají.
 • S vašimi lékaři vždy dále spolupracujete. Oni vám také odborně kontrolují, jak se váš zdravotní stav lepší
 • Při zahájení regenerace vždy i nadále užíváte své léky, které máte předepsány od lékaře. Teprve v průběhu regenerace, když se váš zdravotní stav zlepší a lékař to pozná, přistupuje k eliminaci a snižování dávek léků. 

Regenerační program působí na hlavní příčiny chronického zánětu slinivky, proto pomáhá

 • Podle přírodní medicíny mají chronické zdravotní problémy vždy více příčin. Proto nejlepším způsobem, jak chronický problém vyřešit, je odstranit všechny příčiny, a to najednou. Pak organismus nejlépe zareaguje. 
 • Regenerační program při chronickém zánětu slinivky vychází z prověřeného postupu lékařů přírodní medicíny. Zaměřuje se na odstranění všech  hlavní příčin, které vedou k chronickému zánětu slinivky (špatná kombinace potravin, překyselení organismu, nadměrná konzumace alkoholu, nedostatek některých živin, dlouhodobé stresy, dlouhodobé užívání léků a další).
 • Regenerační program doporučuje několik univerzálních regeneračních (ozdravných) metod, které zlepšují zdraví každému (bez ohledu na zdravotní problém). Dále vás naučí několik speciálních regeneračních metod, zaměřených speciálně na podporu správného fungování slinivky (např. posílením příjmu některých živin). Součástí je i plán protizánětlivě zaměřené plnohodnotné výživy, který splňuje dietní pravidla při zánětu slinivky. Současným působením těchto univerzálních a speciálních regeneračních metod na váš organismus, dosáhnete nejlepších výsledků při regeneraci. Obvykle se zlepšuje celkové zdraví i imunita. V tom spočívá síla programu.
 • Program není náročný, postupuje se ve dvou na sebe navazujících fázích s rozdílnými stravovacími plány. Na začátku je portofólio vhodných potravin omezeno, jde hlavně o celkové zklidnění trávicího traktu. V druhé fázi regenerace je stravovací plán zaměřen na postupné vyhojení chronického zánětu slinivky.
 • Výhodou tohoto postupu je, že klienti se současně léčí u svých lékařů a zároveň provádějí změny zejména ve stravování. Tento současný postup přináší nejlepší výsledky. Postupně – jak se klienti ozdravují - se však mohou užívání léků zbavit. O vysazení léků rozhodne vždy lékař na základě zdravotního stavu pacienta.

Co obsahuje příručka (metodika) regeneračního programu?

 • Těžištěm je jednoduchý orientační plán výživy. Zajišťuje všechny nezbytné mikroživiny (46) v 100% úrovni DDD (doporučené denní dávky): Jedná se tedy o plnohodnotnou výživu. Zde je třeba zdůraznit, že se možná poprvé ve svém životě dostanete k plánu skutečně zdravé výživy, jak ho chápe přírodní i vědecká medicína.

 • Většina lidí si totiž myslí, že se stravuje zdravě. Argumentují např takto:  mám potraviny ze své zahrádky, dostatek ovoce a zeleniny, nakupují ve zdravé výživě. Ale jen to nestačí. Ani zdravé potraviny po kuchyňské úpravě nemusí být zdravé (např pokud se přepálí olivový olej na pánvi)!  Ale i když splníte všechno předchozí (to je pro většinu lidí symbol zdravé výživy), stále většinou nemáte zdravou výživu.

 • Přírodní a vědecká medicína totiž považuje za zdravou výživu hlavně takovou, která zajišťuje dostatek všech 46 esenciálních živin, které pro svůj život potřebujeme. Důležitost těchto živin pro organismus člověk potvrdila řada Nobelových cen. Bez nich organismus nemůže dobře fungovat. Právě tento pohled na zdravou výživu není běžné veřejnosti znám. 

 • Protože plnohodnotnost výživy na obsah všech 46 živin nikdo ještě neplánuje a lidé se vlastně stále stravují chaoticky (i když systém plnohodnotné výživy je odborné veřejnosti znám), trpí mnoho z nich zdravotními problémy. Proto v tomto Regeneračním programu dostáváte skutečně dobře propočítaný plán plnohodnotné výživy, Právě systematický plán dodávky esenciálních živin je významná regenerační metoda přírodní medicíny, která při dodržování může významně ovlivnit vaše zdraví. 

 • Regenerační program při chronickém zánětu slinivky využívá vedle 2 zmíněných základních stravovacích plánů ještě několik podpůrných regeneračních prvků, které působí proti chronickému zánětu slinivky a podporují její správnou činnost.

 • Na rozdíl od našich ostatních regeneračních programů tento program neobsahuje redukční variantu. Předpokládáme totiž, že lidé, kteří mají chronický zánět slinivky, řeší prioritně zánět slinivky a často jsou i vyhublí. Klientům s nadváhou doporučujeme proto nejprve absolvovat tento program zaměřený na chronický zánět slinivky. Následně klienti mohou přejít na Regenerační program se standardní plnohodnotnou výživou, který umožní jak obnovit váhu, tak případně i zhubnout a dále se účinně regenerovat.

 • Plány plnohodnotné výživy jsou sestaveny tak, aby z běžných plánovaných potravin organismus získal maximum potřebných esenciálních živin. Protože při chronickém zánětu slinivky jsou zcela záměrně vypuštěny či omezeny některé potraviny, musí se k doplnění výživy používat doplňky stravy. Aby bylo dosaženo vysokého regeneračního efektu, jsou některé živiny doplňovány i v tzv. bezpečných vyšších dávkách (to jsou vyšší dávky, než jsou běžně 100% DDD). Zde se vychází z běžné situace, že člověk s dlouhodobě omezenou stravou (jak je obvyklé při chronickém zánětu slinivky) má své zásoby živin obvykle značně vyčerpané. Proto je pro rychlou obnovu organismu potřeba přidat mnohem více esenciálních živin (stavebního materiálu). Tento postup je prověřen praxí a jejich doporučení se v našich regeneračních programech přidržujeme.

 • V ceně Regeneračního programu nejsou zahrnuty potřebné doplňky stravy – koncentrované živiny. České právní předpisy nám neumožňuji tyto doplńky stravy přímo nabízet jako součást programu na internetu, proto na ně upozorňujeme až v metodice.  Jinak se v rámci regeneračního programu používají běžné potraviny.  Nepoužívají se žádné přesné jídelníčky, které lidé nejsou schopni dodržovat. Používá se jen orientační množství potravin v rámci jednotlivých jídel (množství zeleniny, masa, ryb, ovoce apod.). Proto se snadno vaří i dodržuje (i v rámci veřejného stravování).  

 • Upozornění: program není vegetariánský ani veganský, ale jako samostatnou službu navíc můžeme upravit (informujte se u nás v kanceláři - mailem)
 • Pokud máte více zdravotních problémů najednou (a nevíte, jaký regenerační program si vybrat), napište nám e - mail a popište všechny Vaše problémy. Vybereme vám nejvhodnější základní regenerační program. K tomu individuálně přidáváme doplňková opatření, zaměřená na problémy, které neřeší základní regenerační program. Tyto doplňky k programům samostatně neinzerujeme, poskytujeme zdarma. Klient platí vždy jen za jeden základní regenerační program.     

Přesný obsah metodiky regeneračního programu (konkrétní návod pro provádění regenerace). Metodika má 64 stran:

1. Stručný regenerační program

A1. Úvod programu

A2. Základní body programu – pro snadný začátek 

A3. Časté dotazy k regeneračnímu programu

2. Podrobný regenerační program

I. Zaměření programu, autoři

II. Proč vám tento regenerační program může pomoci

III.  Základní zákon regenerace – jsme součástí přírody

IV. Hlavní zásady regeneračního programu

V. Regenerační prvky a metody použité v regeneračním programu

VI. Plán výživy pro počáteční období - odkyselení organismu

VII.  Typizovaný plán plnohodnotné výživy 

VIII. Denní režim – doplňkové regenerační prvky

IX. Užívání léků předepsaných lékařem

X. Jiný model plnohodnotné výživy nebo specializovaného regeneračního programu

XI. Proč je regenerační program výhodný?

V průběhu regenerace vám pomáháme 

 • Naši klienti od nás dostávají písemnou metodiku Regeneračního programu po zaplacení e-mailem. V metodice Regeneračního programu je fungování každé jednotlivé regenerační metody podrobně popsáno a odůvodněno. Vše snadno pochopíte a uděláte. 
 • V našich programech nepoužíváme žádné neznámé ani tajemné síly či energie. Každý klient má možnost s námi tento program konzultovat a klientům ho pomáháme správně zavést do životního a stravovacího stylu. Možnost následné  (již bezplatné) konzultace pro klienty je velice významná, protože programy jsou typizované a přeci jenom každý člověk je jiný a může mít jiné problémy. Tato praxe se nám osvědčila. I proto, že program provádějí klienti sami a občas dělají chyby.  Naše programy jsou vhodné pro aktivní lidi, kteří chtějí u sebe něco změnit. S klienty jsme v kontaktu pomocí e-mailu, telefonu, v případě potřeby i osobně v naší kanceláři v Praze.  Veškeré ozdravování i konzultace k němu mohou probíhat na dálku, pro vás v pohodlí domova v běžném pracovním rytmu. Nepotřebujete k tomu žádnou dovolenou.
 • Metodiku Regeneračního programu zasíláme e-mailem nejpozději následující pracovní den po zaplacení (připsání platby na náš účet). Číslo účtu a variabilní symbol pro platbu obdržíte automaticky na svůj e-mail po vyplnění objednávky zde v e-shopu.
 • V případě, že máte více zdravotních problémů, napište nám email: info@centrum-regenerace.cz a popište co nejpřesnější vaše hlavní a vedlejší zdravotní problémy. Uveďte i orientační výšku, váhu a věk.  Vybereme pro vás nejvhodnější Regenerační program, kterým začnete (při více zdravotních problémech zpravidla začínáme tím nejzávažnějším zdravotním problémem).  

Pokud vás zajímá,  proč a jak tento regenerační program může dosahovat kvalitních výsledků, můžete shlédnout VIDEOPREZENTACI O ŘÍZENÉ REGENERACI (15 minut) po kliknutí na tento odkaz

Zde je hlubší odborný článek k regeneraci při chronickém zánětu slinivky

Pokud chcete vědět více o tom, jaká je GARANCE METOD, můžete si přečíst článek a poslechnout VIDEOPŘEDNÁŠKU na téma:  Kdo jsou lékaři západní přírodní medicíny a proč lze věřit jejich metodám (po kliknutí budete přesměrováni na příslušnou stránku s videem).

Zde najdete odpověď na otázku Proč jsou naše regenerační typizované a proč vás předem nemusíme vyšetřovat? (v sekci VIDEO na našem hlavním webu)

Čím se naše metodika regeneračního programu liší od knih?

Někdo možná srovnává naši metodiku regeneračního programu s běžnou knihou. Ovšem vy si kupujete současně s naprosto konkrétní metodikou pro daný zdravotní problém i naše služby. Pokud si koupíte knihu v knihkupectví, žádný autor vám nebude radit a vysvětlovat, co vám není jasné.  Také s ním nemáte možnost průběžně konzultovat zdravotní problém a postup při regeneraci. Za léta, která klientům pomáháme, se nám osvědčilo, že je třeba postupovat právě tak. Lidem při regeneraci prostě nestačí jen nějaký návod. Pokud se své regeneraci skutečně věnují, vznikají dotazy a je třeba řešit konkrétní problémy, protože každý klient je jiný. A proto máme v ceně započteno již i poradenství. Klienti pak mohou bez složitého objednávání zavolat, napsat mail a dočkají se odpovědi. Naším cílem je dovést vás do cíle a zvládnout váš zdravotní problém. A to někdy není jednoduché a vyžaduje vaše, ale i naše zapojení. Naše produkty jsou pro ty, kteří toto pochopí a skutečně chtějí zvládnout problém. Je to o spolupráci, ne o knize.

Proč nám věřit?

V dané oblasti máme vzdělání certifikované závěrečnou zkouškou před lékařskou komisí. Naše společnost poskytuje služby řízené regenerace od roku 2013. Za tu dobu jsme pomohli mnoha klientům, kteří pomoc skutečně chtěli a také spolupracovali. Neskrýváme se, svá jména zveřejňujeme, každý nás může poznat i na naších videích na You Tube.  Naše serióznost se dá dokladovat i tím, že si nás zvou do pořadů i média (i když se tomu docela vyhýbáme, je nás málo a máme dost práce – můžete se podívat na naši stránku Média o nás). Dbáme o dobrou pověst.  Naše společnost není založena tak, aby působila jako tzv. „šmejdi“. To už by nás média (i různé kontroly) roznesly tzv. „na kopytech“. Naopak věříme, že naše produkty jsou natolik poctivé a fungující, že tady Centrum řízené regenerace pro vás bude ještě za 100 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální regenerační programy
Hmotnost: 0.001 kg

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení