Regenerační program při chronickém zánětu slinivky - v pohodlí domova podle lékařů přírodní medicíny (písemná metodika a následné poradenství)

Kód: 713
Písemná metodika - zasíláme mailem
ZDARMAZDARMA
produkt regeneracni program pri chronickem zanetu slinivky
1.350 Kč
Skladem

Regenerační program při chronickém zánětu slinivky je komplexní postup, zaměřený na odstranění hlavních příčin tohoto zánětu. Program je založen na metodách lékařů přírodní medicíny, kteří objevili, jak napravovat narušené funkce organismu přírodní cestou. Program pomůže každému, kdo je schopen dodržet  jednoduchý stravovací systém a jednoduché změny v životním stylu (najdete v programu).  Kromě toho, že postupně odejde zánět slinivky, zlepšuje se výrazně celkový zdravotní stav organismu, zvýší se vitalita. Cena programu zahrnuje písemnou metodiku regeneračního programu a následné bezplatné poradenství ke správnému provádění programu. Více se dozvíte v podrobném popisu níže. Metodiku programu zasíláme výhradně e-mailem (případně si ji snadno vytisknete na jakékoliv tiskárně).

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Regenerační program působí na hlavní příčiny chronického zánětu slinivky, proto pomáhá

 • Podle přírodní medicíny mají chronické zdravotní problémy vždy více příčin. Proto nejlepším způsobem, jak chronický problém vyřešit, je odstranit všechny příčiny, a to najednou. Pak organismus nejlépe zareaguje. 
 • Regenerační program ukazuje jak odstranit všechny hlavní příčiny, které vedou k chronickému zánětu slinivky (špatná kombinace potravin, překyselení organismu, nadměrná konzumace alkoholu, nedostatek některých živin, dlouhodobé stresy, dlouhodobé užívání léků a další). Každý individuálně řeší jen ty, které u něho připadají v úvahu.  Podrobné vysvětlení příčin zdravotního problému a jak se příčiny odstraňují najdete v Odborném článku (odkaz níže)
 • Regenerační program doporučuje několik univerzálních regeneračních (ozdravných) metod, které zlepšují zdraví každému (bez ohledu na zdravotní problém). Dále vás naučí několik speciálních regeneračních metod, zaměřených speciálně na podporu správného fungování slinivky (např. posílením příjmu některých živin). Součástí je i plán protizánětlivě zaměřené plnohodnotné výživy, který splňuje dietní pravidla při zánětu slinivky. Současným působením těchto univerzálních a speciálních regeneračních metod na váš organismus, dosáhnete nejlepších výsledků při regeneraci. Obvykle se zlepšuje celkové zdraví i imunita. V tom spočívá síla programu.
 • Program není náročný, postupuje se ve dvou na sebe navazujících fázích s rozdílnými stravovacími plány. Na začátku je portofólio vhodných potravin omezeno, jde hlavně o celkové zklidnění trávicího traktu. V druhé fázi regenerace je stravovací plán zaměřen na postupné vyhojení chronického zánětu slinivky.
 • Výhodou tohoto postupu je, že klienti se současně léčí u svých lékařů a zároveň provádějí změny zejména ve stravování. Tento současný postup přináší nejlepší výsledky. Postupně – jak se klienti ozdravují - se však mohou užívání léků zbavit. O vysazení léků rozhodne vždy lékař na základě zdravotního stavu pacienta.
 • Hlavní částí programu je jednoduchý orientační plnohodnotný plán výživy. Zajišťuje všechny nezbytné mikroživiny (46) v 100% úrovni DDD (doporučené denní dávky): Jedná se tedy o plnohodnotnou výživu.  Důležitost těchto živin pro organismus člověk potvrdila řada Nobelových cen. Bez nich organismus nemůže dobře fungovat. Právě tento pohled na zdravou výživu není běžné veřejnosti znám.
 • Regenerační program při chronickém zánětu slinivky využívá vedle 2 zmíněných základních stravovacích plánů ještě několik podpůrných regeneračních prvků, které působí proti chronickému zánětu slinivky a podporují její správnou činnost.
 • Na rozdíl od našich ostatních regeneračních programů tento program neobsahuje redukční variantu. Předpokládáme totiž, že lidé, kteří mají chronický zánět slinivky, řeší prioritně zánět slinivky a často jsou i vyhublí. Klientům s nadváhou doporučujeme proto nejprve absolvovat tento program zaměřený na chronický zánět slinivky. Následně klienti mohou přejít na Regenerační program se standardní plnohodnotnou výživou, který umožní jak obnovit váhu, tak případně i zhubnout a dále se účinně regenerovat.
 • Po dobu regenerace je nutné užívat i některé doplňky stravy (koncentrované živiny), které posilují výživu a zajišťují její plnohodnotnost
 • České zákony nám bohužel neumožňují v souvislosti s řešením zdravotního problému tyto doplňky zařadit přímo do tohoto textu. Jsou popsány v metodice programu. Jsou však cenově dostupné pro každého (část zakoupíte v lékárně, část u nás na eshopu). Jinak se používají běžné potraviny
 • Nepoužívají se žádné přesné jídelníčky, které lidé nejsou schopni dodržovat. Používá se jen orientační množství potravin v rámci jednotlivých jídel (množství zeleniny, masa, ryb, ovoce apod.). Proto se snadno vaří i dodržuje (i v rámci veřejného stravování).
 • Upozornění: program není vegetariánský ani veganský. Pokud máte zájem, zakupte si Regenerační program s plnohodnotnou vegetariánskou výživou, Regenerační program s plnohodnotnou veganskou výživou připravujeme.

 • Program je určen pouze pro dospělé.

 • Pokud máte více zdravotních problémů najednou (a nevíte, jaký regenerační program si vybrat), napište nám e - mail a popište všechny Vaše problémy. Vybereme vám nejvhodnější základní regenerační program. K tomu individuálně přidáváme doplňková opatření, zaměřená na problémy, které neřeší základní regenerační program. Tyto doplňky k programům samostatně neinzerujeme, poskytujeme zdarma. Klient platí vždy jen za jeden základní regenerační program.     

Přesný obsah metodiky regeneračního programu (konkrétní návod pro provádění regenerace). Metodika má 64 stran:

Stručný regenerační program obsahuje:

A1. Úvod programu

A2. Základní body programu – pro snadný začátek 

A3. Časté dotazy k regeneračnímu programu

Podrobný regenerační program obsahuje:

B1. Zaměření programu, autoři

B2. Proč vám tento regenerační program může pomoci

B3. Základní zákon regenerace – jsme součástí přírody

B4 Hlavní zásady regeneračního program

B5. Regenerační metody použité v regeneračním programu

a/ Univerzální regenerační metody (ve všech programech stejné)

b/ Speciální regenerační metody (zaměřené na zdravotní problém)

B6. Typizovaný plán plnohodnotné výživy

B7.Typizovaný plán redukční plnohodnotné výživy pro zhubnutí

B8. Plán plnohodnotné výživy pro období stabilizace váhy

B9. Denní režim – doplňkové regenerační prvky

B10. Užívání léků předepsaných lékařem

B11. Jiný model plnohodnotné výživy nebo specializovaného regeneračního programu

B12.  Proč je regenerační program výhodný?

Příloha č.1: Popis doplňků stravy potřebných při regeneraci

Jak probíhá spolupráce při regeneraci? 

 • Naši klienti od nás dostávají písemnou metodiku Regeneračního programu po zaplacení e-mailem. V metodice Regeneračního programu je fungování každé jednotlivé regenerační metody podrobně popsáno a odůvodněno. Vše snadno pochopíte a uděláte. 
 • V našich programech nepoužíváme žádné neznámé ani tajemné síly či energie. Každý klient má možnost s námi tento program konzultovat a klientům ho pomáháme správně zavést do životního a stravovacího stylu. Možnost následné  (již bezplatné) konzultace pro klienty je velice významná, protože programy jsou typizované a přeci jenom každý člověk je jiný a může mít jiné problémy. Tato praxe se nám osvědčila. I proto, že program provádějí klienti sami a občas dělají chyby.  Naše programy jsou vhodné pro aktivní lidi, kteří chtějí u sebe něco změnit. S klienty jsme v kontaktu pomocí e-mailu, telefonu.  Veškeré ozdravování i konzultace k němu mohou probíhat na dálku, pro vás v pohodlí domova v běžném pracovním rytmu. Nepotřebujete k tomu žádnou dovolenou.
 • Metodiku Regeneračního programu zasíláme e-mailem nejpozději následující pracovní den po zaplacení (připsání platby na náš účet). Číslo účtu a variabilní symbol pro platbu obdržíte automaticky na svůj e-mail po vyplnění objednávky zde v e-shopu.
 • V případě, že máte více zdravotních problémů, napište nám email: info@centrum-regenerace.cz a popište co nejpřesnější vaše hlavní a vedlejší zdravotní problémy. Uveďte i orientační výšku, váhu a věk.  Vybereme pro vás nejvhodnější Regenerační program, kterým začnete (při více zdravotních problémech zpravidla začínáme tím nejzávažnějším zdravotním problémem).  

Zde je odborný článek k regeneraci při chronickém zánětu slinivky

Pokud chcete vědět více o tom, jaká je GARANCE METOD, můžete si přečíst článek a poslechnout VIDEOPŘEDNÁŠKU na téma:  Kdo jsou lékaři západní přírodní medicíny a proč lze věřit jejich metodám (po kliknutí budete přesměrováni na příslušnou stránku s videem).

Zde najdete odpověď na otázku Proč jsou naše regenerační typizované a proč vás předem nemusíme vyšetřovat? (v sekci VIDEO na našem hlavním webu)

Čím je metodika našeho regeneračního programu jedinečná?

Někdo možná srovnává naši metodiku regeneračního programu s běžnou knihou. Tak to z jednoho pohledu skutečně je – dostanete do mailu elektronickou knihu. Ale vy si tímto konkrétním návodem pro zlepšení zdraví kupujete i naše poradenské služby. Pokud si koupíte knihu v knihkupectví, žádný autor vám nebude radit a vysvětlovat, co vám není jasné. Také s ním nemáte možnost průběžně konzultovat postup při regeneraci. Za léta, která klientům pomáháme, se nám osvědčilo, že je třeba postupovat právě tak. Lidem při regeneraci prostě nestačí jen nějaký návod. Pokud se své regeneraci skutečně věnují, vyvstávají dotazy a je třeba řešit konkrétní problémy, protože každý klient je jiný. Proto máme v ceně započteno již i poradenství. Klienti pak mohou bez složitého objednávání zavolat, napsat e-mail a dočkají se odpovědi. Naším cílem je dovést vás do cíle a zvládnout váš zdravotní problém. To někdy není jednoduché a vyžaduje vaše i naše zapojení a trpělivost. Naše produkty jsou pro ty, kteří si toto uvědomují a skutečně chtějí zlepšit své zdraví.

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální regenerační programy
Hmotnost: 0.001 kg