Regenerační program při dně a vysoké hladině kyseliny močové - v pohodlí domova podle lékařů přírodní medicíny (písemná metodika a následné poradenství)

Kód: 703
Písemná metodika - zasíláme mailem
ZDARMAZDARMA
produkt regeneracni program pri dne a vysoke hladine kyseliny mocove
1.350 Kč
Skladem

Regenerační program při dně a vysoké hladině kyseliny močové je komplexní postup zaměřený na odstranění hlavních příčin dny a vysoké hladiny kyseliny močové. Jde tedy k podstatě problému. Program je založen na metodách lékařů přírodní medicíny, kteří objevili, jak napravovat narušené funkce organismu přírodní cestou. Program pomůže každému, kdo je schopen dodržet jednoduchý stravovací systém a jednoduché změny v životním stylu (najdete v programu). Kromě dny a vysoké hladiny kyseliny močové se zlepší celkový zdravotní stav. Více se dozvíte v podrobném popisu níže. Cena programu zahrnuje písemnou metodiku regeneračního programu a následné bezplatné poradenství ke správnému provádění programu. Metodiku programu zasíláme výhradně e-mailem (případně si i snadno vytisknete na jakékoliv tiskárně).

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Proč regenerační program funguje, co obsahuje?

 • Podle přírodní medicíny mají chronické zdravotní problémy obvykle více příčin. Proto program systematicky všechny hlavní příčiny, které lékaři přírodní medicíny objevili, že mají vliv na dnu a vysokou hladinu kyseliny močové.  Podrobné vysvětlení příčin zdravotního problému a jak se příčiny odstraňují najdete v Odborném článku (odkaz níže)
 • Tam patří zejména: špatné složení stravy, překyselení organismu, nedostatek některých živin, používání některých potravin v nadměrné míře a další příčiny (každý nemusí mít všechny)
 • Regenerační program doporučuje několik univerzálních regeneračních (ozdravných) metod, které zlepšují zdraví každému (bez ohledu na zdravotní problém). Dále vás naučí několik speciálních regeneračních metod, zaměřených speciálně na vysokou hladinu kyseliny močové a případně i dnu. Součástí je i plán plnohodnotné výživy, který splňuje dietní pravidla při dně a vysoké hladině kyseliny močové. Spojením těchto metod se dosahuje nejlepších výsledků při regeneraci. Obvykle se zlepšuje celkové zdraví i imunita.
 • Výhodou programu je to, že vám ukáže, co přesně a jak jíst, aby se vysoká hladina kyseliny močové snížila. Případně,  abyste se zbavili dny. Stravu budete mít sice omezenou, ale přitom budete jíst vyváženě a relativně bohatě běžné potraviny a doplňky stravy. Budete i nadále mít všechny druhy potravin, ale zhruba po 3 měsíce si budete muset odepřít velké porce některých nevhodných potravin. Chybějící živiny budete dostávat ve formě doplňků stravy, takže organismu nebude nic chybět. To je velká přednost plnohodnotné výživy, oproti různým neprofesionálním dietám. To je také cesta, jak organismus dozásobit živinami, vlastně "opravit" metabolismus. Přibližně po 3 měsících se pak metabolismus natolik opraví, že budete moci jíst v podstatě bez omezení. Samozřejmě bude potřeba i nadále dodržovat plnohodnotnou výživu (už ale normální, která obsahuje vyváženě všechny potraviny). Ta také zajistí, že se budete dále ozdravovat.   
 • Program je snadný na zavedení do běžného života, regenerační prvky je možné zavádět postupně.  Program je váš orientační "maják", který ukazuje, kam ve svém stravování a životním stylu jít, aby se vám zlepšovalo zdraví. Protože se jedná o dlouhodobý systém, umožňuje občasné narušení či přerušení. Nejste na závodech...každý může jít svým tempem
 • Vlastní regenerační program obsahuje krátkou a delší variantu. Krátká varianta obsahuje stručné shrnutí, abyste mohli hned začít. Vzhledem k tomu, že pracujeme s klienty na dálku po celé ČR, je obsažena i delší varianta, kde je vše podrobně vysvětleno. 
 • Program také obsahuje odborně propočítaný plán plnohodnotné výživy (již s ohledem na to, že při dně a vysoké hladině kyseliny močové musí být v potravě omezeny některé potraviny)
 • Pouze systematická plnohodnotná výživa podle lékařů přírodní medicíny skutečně pomáhá řešit zdravotní problémy
 • Takový systematický plán plnohodnotné výživy + cílené regenerační metody + naše poradenství na základě vaší potřeby po celou dobu programu (v Německu jsme vystudovali oblast půstů a výživy a jsme lékařsky certifikovaní odborníci) nenajdete nikde na internetu.
 • Výživový plán je odborně propočítán pro běžné stravování i pro příjemné hubnutí (3-4 kg/měsíc) bez pocitu hladu a jo-jo efektu vždy s plnohodnotnou výživou
 • Program je snadný na provádění i vaření.  Nepoužívají se žádné přesné jídelníčky, jde spíše o systematičnost
 • Po dobu regenerace je nutné užívat i některé doplňky stravy (koncentrované živiny), které posilují výživu a zajišťují její plnohodnotnost
 • České zákony nám bohužel neumožňují v souvislosti s řešením zdravotního problému tyto doplňky zařadit přímo do tohoto textu. Jsou popsány v metodice programu. Jsou však cenově dostupné pro každého (část zakoupíte v lékárně, část u nás na eshopu). Jinak se používají běžné potraviny
 • Výsledky regenerace na sobě pocítíte zpravidla již po několika měsících dodržování programu (samozřejmě závisí na výchozím zdravotním stavu, někdo potřebuje delší čas). Funguje u každého.
 • Po celou dobu regenerace možnost konzultace s námi
 • Upozornění: program není vegetariánský ani veganský. Pokud máte zájem, zakupte si Regenerační program s plnohodnotnou vegetariánskou výživou, Regenerační program s plnohodnotnou veganskou výživou připravujeme.
 • Program je určen pouze pro dospělé.
 • Pokud máte více zdravotních problémů najednou (a nevíte, jaký regenerační program si vybrat), napište nám e - mail a popište všechny Vaše problémy. Vybereme vám nejvhodnější základní regenerační program. K tomu individuálně přidáváme doplňková opatření, zaměřená na problémy, které neřeší základní regenerační program. Tyto doplňky k programům samostatně neinzerujeme, poskytujeme zdarma. Klient platí vždy jen za jeden základní regenerační program.     

Přesný obsah metodiky regeneračního programu (konkrétní návod pro provádění regenerace). Metodika má 68 stran:

A. Stručný regenerační program obsahuje:

A1. Úvod programu

A2. Základní body programu – pro snadný začátek 

A3. Časté dotazy k regeneračnímu programu

B. Podrobný regenerační program obsahuje:

B1. Zaměření programu, autoři

B2. Proč vám tento regenerační program může pomoci

B3. Základní zákon regenerace – jsme součástí přírody

B4 Hlavní zásady regeneračního program

B5. Regenerační metody použité v regeneračním programu

a/ Univerzální regenerační metody (ve všech programech stejné)

b/ Speciální regenerační metody (zaměřené na zdravotní problém)

B6. Typizovaný plán plnohodnotné výživy

B7.Typizovaný plán redukční plnohodnotné výživy pro zhubnutí

B8. Plán plnohodnotné výživy pro období stabilizace váhy

B9. Denní režim – doplňkové regenerační prvky

B10. Užívání léků předepsaných lékaře

B11. Jiný model plnohodnotné výživy nebo specializovaného regeneračního programu

B12.  Proč je regenerační program výhodný?

Jak probíhá naše spolupráce při regeneraci

Čím je metodika našeho regeneračního programu jedinečná?

Někdo možná srovnává naši metodiku regeneračního programu s běžnou knihou. Tak to z jednoho pohledu skutečně je – dostanete do mailu elektronickou knihu. Ale vy si tímto konkrétním návodem pro zlepšení zdraví kupujete i naše poradenské služby. Pokud si koupíte knihu v knihkupectví, žádný autor vám nebude radit a vysvětlovat, co vám není jasné. Také s ním nemáte možnost průběžně konzultovat postup při regeneraci. Za léta, která klientům pomáháme, se nám osvědčilo, že je třeba postupovat právě tak. Lidem při regeneraci prostě nestačí jen nějaký návod. Pokud se své regeneraci skutečně věnují, vyvstávají dotazy a je třeba řešit konkrétní problémy, protože každý klient je jiný. Proto máme v ceně započteno již i poradenství. Klienti pak mohou bez složitého objednávání zavolat, napsat e-mail a dočkají se odpovědi. Naším cílem je dovést vás do cíle a zvládnout váš zdravotní problém. To někdy není jednoduché a vyžaduje vaše i naše zapojení a trpělivost. Naše produkty jsou pro ty, kteří si toto uvědomují a skutečně chtějí zlepšit své zdraví.

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální regenerační programy
Hmotnost: 0.001 kg