Regenerační program při cukrovce 2. typu (neléčené inzulinem) - v pohodlí domova podle lékařů přírodní medicíny (písemná metodika a následné poradenství)

Kód: 708
Písemná metodika - zasíláme mailem
ZDARMAZDARMA
produkt regeneracni program pri cukrovce 2 typu nelecene inzulinem
1.200 Kč
Skladem

Regenerační program při cukrovce 2. typu (neléčené inzulinem) je komplexní postup, zaměřený na odstranění hlavních příčin cukrovky. Je založen na metodách lékařů přírodní medicíny, kteří znají, jak napravovat narušené funkce organismu přírodní cestou. Program může pomoci každému, kdo je schopen dodržet jednoduchý stravovací systém a jednoduché změny v životním stylu.  Je zpracován námi - specialisty na regenerační metody s certifikátem německé lékařské komise.

 Cena programu zahrnuje písemnou metodiku regeneračního programu a následné bezplatné případné poradenství.  Metodiku programu zasíláme výhradně e-mailem. Provádíte sami doma.

Pokud cukrovku léčíte inzulinem, máme na e-shopu samostatný produkt - Regenerační program při cukrovce a případné neuropatii.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Metody lékařů přírodní medicíny se výrazně odlišují od tisíců různých metod, které spadají do tzv. přírodní medicíny nebo lidového léčitelství. Hlavním rozdílem je, že tyto metody rozvíjejí lékaři s vysokoškolským medicínským vzděláním, kteří dobře znají fungování lidského organismu. Zabývají se regeneračními metodami, které podporují či obnovují přirozené funkce organismu i bez léků. Objevili postupy, jak skutečně řešit chronické zdravotní problémy. Tito lékaři jsou obvykle zastřešení profesními organizacemi (např. Německá lékařská společnost pro léčebné půsty a výživu, Americká asociace funkční medicíny, Německá společnost pro ortomolekulární medicínu, Světová společnost pro anti-aging medicínu a řada dalších). Tyto organizace také mívají patronát nad vzděláváním lékařů v oblasti regeneračních metod. Právě na těchto regeneračních metodách jsou založeny regenerační programy Centra řízené regenerace. 

Regenerační program podporuje vaši stávající léčbu u lékařů

 • Regenerační programy jsou zaměřeny na dozásobení organizmu všemi 46 nenahraditelnými živinami v dostatečné míře a na ozdravné metody v oblasti životního stylu.
 • S lékaři vždy dále spolupracujete. Pouze oni vám mohou, na základě objektivního zlepšení zdravotního stavu, snížit dávkování léků.

Proč regenerační program funguje, co obsahuje?

 • Podle přírodní medicíny mají chronické zdravotní problémy obvykle více příčin. Proto program řeší NAJEDNOU všechny hlavní příčiny, které lékaři přírodní medicíny objevili, že mají vliv cukrovku (např. překyselení organismu, inzulinovou rezistenci, nedostatek některých živin, používání nevhodných potravin a další příčiny). Vy se v programu dozvíte a naučíte, jaké změny ve svém životním a stravovacím stylu máte provést, abyste tyto hlavní příčiny odstranili.  
 • Regenerační program doporučuje několik univerzálních regeneračních metod, které zlepšují zdraví každému (bez ohledu na zdravotní problém) a několik speciálních regeneračních metod, zaměřených speciálně na cukrovku 2.typu. Součástí je i plán plnohodnotné výživy, který splňuje dietní pravidla při cukrovce. Spojením těchto metod se dosahuje nejlepších výsledků při regeneraci. Obvykle se zlepšuje celkové zdraví i imunita.
 • Výhodou programu je, že je založen na prověřených postupech (protokolech) a metodách lékařů západní přírodní medicíny používaných při léčení cukrovky 2. typu. Tyto protokoly nejsou běžně dostupné, lékaři přírodní medicíny je popisují v odborných publikacích, na konferencích apod.. 
 • Program je snadný na zavedení do běžného života, regenerační prvky je možné zavádět postupně.  Jedná se o dlouhodobý systém, umožňující i občasné narušení.
 • Obsahuje krátkou a delší variantu. Krátká varianta je stručné shrnutí programu. V delší variantě je vše podrobně vysvětleno. Doporučujeme důsledně přečíst. Tak pochopíte fungování regeneračních metod. Najdete zde i přesné rozpisy plnohodnotné výživy jak pro běžně stravování, tak i pro snižování hmotnosti (zvolíte si sami). Solidnost všech použitých metod si můžete i nezávisle ověřit (např. jak v těle fungují esenciální mastné kyseliny či vitaminy najdete ve Wikipedii). Popis některých regeneračních metod, které se používají při regeneraci máme i na našem hlavním webu www.centrum-regenerace.cz  
 • Regenerační program současně pomáhá i při dalších zdravotních problémech, které kráčí ruku v ruce s cukrovkou (tj. vysoký krevní tlak, vysoký cholesterol, nadváha), takže dochází k celkovému ozdravení organizmu.
 • Součástí je i odborně propočítaný plán plnohodnotné výživy (již s ohledem na to, že při řešení cukrovky musí být v potravě omezeny některé potraviny).
 • Většina z nás si myslí, že se stravuje zdravě. Ovšem potraviny nestačí mít jen v dobré kvalitě. Strava musí nutně obsahovat všech 46 životně nenahraditelných (esenciálních živin - tělo si je neumí vyrobit) živin v dostatečném množství. A to je plnohodnotná výživa. Význam těchto živin pro organismus je potvrzen mnoha Nobelovými cenami.
 • Lidé se stále stravují spíše chaoticky podle chuti. To se týká přibližně 95 % populace, proto jim většinou jejich „zdravá výživa“ ani nepomáhá.
 • Takto ucelený a systematický plán plnohodnotné výživy + cílené regenerační metody + naše odborné poradenství na základě vaší potřeby po celou dobu programu (v Německu jsme vystudovali oblast půstů a výživy a jsme lékařsky certifikovaní odborníci) nenajdete nikde na internetu.
 • Výživový plán je odborně propočítán pro běžné stravování i pro příjemné hubnutí (3-4 kg/měsíc) bez pocitu hladu a jo-jo efektu a to vždy s plnohodnotnou výživou.
 • Program je snadný na provádění.
 • Po dobu regenerace je nutné co nejdříve dozásobit organismus živinami (dlouhodobé chybění byť jediné z nich může způsobit zdravotní problémy) a vzhledem k tomu je dobré užívat i některé doplňky stravy (koncentrované živiny pokud možno na přírodní bázi), které posílí výživu.
 • České zákony nám bohužel neumožňují zde na stránce v souvislosti s řešením zdravotního problému tyto doplňky zařadit přímo do programu ani je jmenovat. Jsou cenově dostupné pro každého. Některé máme vlastní, ale není v našich silách mít všechny potřebné koncentrované živiny a tak některé je zapotřebí zakoupit v lékárně.
 • Výsledky regenerace na sobě pocítíte zpravidla již po několika měsících dodržování programu (samozřejmě ozdravný proces závisí na výchozím zdravotním stavu organismu, množství užívaných léků, trpělivosti a vytrvalosti, věku apod.). Funguje u každého.
 • Po celou dobu regenerace máte možnost s námi případné nejasnosti konzultovat.
 • Upozornění: program není vegetariánský ani veganský. Jako samostatnou službu navíc můžeme program takto přepočítat.
 • Pokud máte více zdravotních problémů najednou a nevíte, jaký regenerační program je pro vás vhodný, napište nám mail a stručně popište Vaši situaci. Rádi Vám poradíme. Někdy postačí k základnímu regeneračnímu programu doplňková opatření, která neinzerujeme a která poskytujeme zdarma.

Přesný obsah metodiky regeneračního programu má 77 stran.

 1. Stručný regenerační program obsahuje:

A1. Úvod programu

A2. Základní body programu – pro snadný začátek 

A3. Časté dotazy k regeneračnímu programu

 1. Podrobný regenerační program obsahuje:
 2. Zaměření programu, autoři
 3. Proč vám tento regenerační program může pomoci

III.  Základní zákon regenerace – jsme součástí přírody

 1. Hlavní zásady regeneračního programu
 2. Regenerační prvky a metody použité v regeneračním programu
 3. Typizovaný plán plnohodnotné výživy

VII.  Typizovaný plán redukční plnohodnotné výživy pro zhubnutí

VIII.  Plán plnohodnotné výživy pro období stabilizace váhy

 1. Denní režim – doplňkové regenerační prvky
 2. Užívání léků předepsaných lékařem
 3. Jiný model plnohodnotné výživy nebo specializovaného regeneračního programu

XII. Proč je regenerační program výhodný?

Jak probíhá naše spolupráce při regeneraci

Proč nám věřit?

 • V dané oblasti máme vzdělání certifikované závěrečnou zkouškou před německou lékařskou komisí. V týmu je i klinický psycholog. Zdravím se zabýváme v podstatě celoživotně. To nám dává možnost odborně přebírat vyzkoušené metody lékařů přírodní medicíny a pomáhat vám s jejich využitím.
 • Naše společnost poskytuje služby řízené regenerace od roku 2013. Za tu dobu jsme pomohli mnoha klientům, kteří pomoc skutečně chtěli a také spolupracovali. Můžete se podívat na stránku Ohlasy klientů
 • Neskrýváme se, svá jména zveřejňujeme, každý nás může poznat i na naších videích na You Tube.  Naše serióznost se dá dokladovat i tím, že si nás zvou do pořadů i média (i když se tomu docela vyhýbáme, je nás málo a máme dost práce – můžete se podívat na naši stránku Média o nás). Dbáme o dobrou pověst.
 • Jsme německé organizace Deutsche Fasten Akademie a účastníme se jejich konferencí

Čím se naše metodika regeneračního programu liší od knih?

Současně s naprosto konkrétní metodikou regeneračního programu pro daný zdravotní problém kupujete i naše služby. Kdežto knihu zakoupíte v knihkupectví a žádný autor se vám posléze věnovat nebude. Lidem při regeneraci prostě někdy nestačí jen návod. Potřebují povzbudit. Pokud se své regeneraci skutečně věnují, vznikají také dotazy, které je třeba řešit. Bez složitého objednávání je možné zavolat nebo napsat mail. Cílem je vaše spokojenost a zvládnutí zdravotního problému. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální regenerační programy
Hmotnost: 0.001 kg

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení