Re-Startin C - komplex - vitamin C ze sušené tropické třešně Acerola, Rutin a Kurkumin. Doplněk stravy.

Kód: 042
345 Kč
Skladem

Re-Startin C byl vyvinut speciálně pro potřeby regenerace organismu jako kvalitní doplňkový zdroj esenciálních živin (t.j. živin, které si organismus neumí vyrobit a musí být proto dodány potravou). Je založen na rostlinných zdrojích živin, je tedy srovnatelný se zeleninou a ovocem (sušená forma). V jedné denní dávce (2,5 g) obsahuje 575 mg rostlinného vitaminu C. Kromě toho v denní dávce je obsaženo 57,5 mg rutinu. To je přibližně tolik jako v půl kilogramu vařené pohanky. Dále je obsažen cenný kurkumin (57,5 mg v dávce) Celé balení obsahuje 100 g práškovité čistě přírodní směsi, což stačí přibližně na 40 dnů užívání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Re-Startin C je originální svým složením - obsahuje 3 velmi cenné složky - rostlinný vitamin C z tropické třešně Acerola, rutin a kurkumin. Všechny suroviny použité při výrobě výrobku pocházejí z rostlinných zdrojů a to je hlavní odlišnost tohoto výrobku oproti jiných výrobkům na trhu, které převážně obsahují uměle vyrobený vitamin C - kyselinu askorbovou. Přípravek Re-Startin C, dále Re Startin B + přípravek FORTE D + E + Mg + Zn jsou základní doplňky stravy, kterými doporučujeme doplňovat jakoukoliv výživu každému (i těm, kdo se neřídí našimi regeneračními programy). Prospěch totiž zaznamená každý. 


Vitamin C je esenciální živina, kterou organismus nutně potřebuje, ale neumí si vyrobit. Musí být proto pravidelně dodávána potravou. Acerola patří k nejbohatším rostlinným zdrojům vitaminu C na světě. V denní dávce 2,5 gramů je přibližně tolik rostlinného vitaminu C jako v dužině 5 čerstvých citrónů (575 mg). Tolik ale nikdo normálně nemůže sníst. Rostlinný vitamin C má podle výzkumů také trochu jiné vlastnosti než uměle vyrobená kyselina askorbová - syntetický vitamin C, který se běžně prodává na trhu. Lékaři přírodní medicíny jednoznačně upřednostňují rostlinný vitamin C - třeba právě z Aceroly. Proto i my používáme v regeneračních programech.     Zde jsou povolená zdravotní tvrzení na vitamin C: Přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů. Přispívá k normální funkci imunitního systému. Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Přispívá k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti. Zvyšuje vstřebávání železa.
Kurkumin je antioxidant
Rutin -  vitamin P.  V denní dávce je obsaženo tolik rutinu jako v 500 g vařené pohanky. Pohanka právě kvůli rutinu se považuje za užitečnou pro výživu cévních stěn.

Samozřejmě tento výrobek nelze srovnávat z chemicky vyrobeným vitaminem C - kyselinou askorbovou. Ta může mít v organismu i jiné účinky a navíc se stále ještě přesně neví, zda se uměle vyrobená kyselina askorbová skutečně účastní všech biochemických reakcí, které probíhají v organismu za účastí přírodního vitaminu C. Centrum řízené regenerace s.r.o. proto ve svých regeneračních programech doporučuje výhradně vitamin C z rostlinných zdrojů, který je tím nejpřirozenějším zdrojem pro náš organismus.

Tento výrobek doporučujeme užívat denně a dlouhodobě.  Obdobně jako denně nakupujete chléb, máslo, sýry apod., i Re-Startin C je vhodnou potravinou k dennímu užívání. V něm obsažené živiny totiž také potřebujeme denně a je poměrně obtížné je jinak z běžných potravin získat v dostatečném množství. Při dlouhodobém užívání doporučujeme užívat ve spojení s Re-Startinem B a Re-Startinem Plus), neboť vitaminy nejlépe působí v komplexech.

Obsah balení: 100 g

Složení směsi

Obsah v denní dávce
(2, 5 g – cca zarovnaná čajová lžička)

% RHP*

Extrakt ze sušené aceroly (vitamin C)

2,3g

nestanoveno

Vitamin C

520 mg

650%

Rutin (Sophorae Japonica)

57,5 mg

nestanovena

Extrakt z kořene kurkumy dlouhé

57,8 mg

nestanovena

Kurkumin

5,2 mg

nestanovena

*denní referenční hodnota příjmu

Výrobce: Centrum řízené regenerace s.r.o., Mladenovova 3233/7, 143 00 Praha 4, tel. 777 143 283

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitaminy a minerály
Hmotnost: 0.127 kg

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení