Re-Startin C - komplex - vitamin C ze sušené tropické třešně Acerola, Rutin a Kurkumin. Doplněk stravy.

Kód: 042
345 Kč
Skladem

Re-Startin C byl vyvinut speciálně pro potřeby regenerace organismu jako kvalitní doplňkový zdroj esenciálních živin (t.j. živin, které si organismus neumí vyrobit a musí být proto dodány potravou). Je založen na rostlinných zdrojích živin, je tedy srovnatelný se zeleninou a ovocem (sušená forma). V jedné denní dávce (2,5 g) obsahuje 575 mg rostlinného vitaminu C. Kromě toho v denní dávce je obsaženo 57,5 mg rutinu. To je přibližně tolik jako v půl kilogramu vařené pohanky. Dále je obsažen cenný kurkumin (57,5 mg v dávce) Celé balení obsahuje 100 g práškovité čistě přírodní směsi, což stačí přibližně na 40 dnů užívání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Re-Startin C je originální svým složením - obsahuje 3 velmi cenné složky - rostlinný vitamin C z tropické třešně Acerola, rutin a kurkumin. Všechny suroviny použité při výrobě výrobku pocházejí z rostlinných zdrojů a to je hlavní odlišnost tohoto výrobku oproti jiných výrobkům na trhu, které převážně obsahují uměle vyrobený vitamin C - kyselinu askorbovou. Přípravek Re-Startin C, dále Re Startin B + přípravek FORTE D + E + Mg + Zn jsou základní doplňky stravy, kterými doporučujeme doplňovat jakoukoliv výživu každému (i těm, kdo se neřídí našimi regeneračními programy). Prospěch totiž zaznamená každý. 


Vitamin C je esenciální živina, kterou organismus nutně potřebuje, ale neumí si vyrobit. Musí být proto pravidelně dodávána potravou. Acerola patří k nejbohatším rostlinným zdrojům vitaminu C na světě. V denní dávce 2,5 gramů je přibližně tolik rostlinného vitaminu C jako v dužině 5 čerstvých citrónů (575 mg). Tolik ale nikdo normálně nemůže sníst. Rostlinný vitamin C má podle výzkumů také trochu jiné vlastnosti než uměle vyrobená kyselina askorbová - syntetický vitamin C, který se běžně prodává na trhu. Lékaři přírodní medicíny jednoznačně upřednostňují rostlinný vitamin C - třeba právě z Aceroly. Proto i my používáme v regeneračních programech.     Zde jsou povolená zdravotní tvrzení na vitamin C: Přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů. Přispívá k normální funkci imunitního systému. Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Přispívá k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti. Zvyšuje vstřebávání železa.
Kurkumin je antioxidant
Rutin -  vitamin P.  V denní dávce je obsaženo tolik rutinu jako v 500 g vařené pohanky. Pohanka právě kvůli rutinu se považuje za užitečnou pro výživu cévních stěn.

Samozřejmě tento výrobek nelze srovnávat z chemicky vyrobeným vitaminem C - kyselinou askorbovou. Ta může mít v organismu i jiné účinky a navíc se stále ještě přesně neví, zda se uměle vyrobená kyselina askorbová skutečně účastní všech biochemických reakcí, které probíhají v organismu za účastí přírodního vitaminu C. Centrum řízené regenerace s.r.o. proto ve svých regeneračních programech doporučuje výhradně vitamin C z rostlinných zdrojů, který je tím nejpřirozenějším zdrojem pro náš organismus.

Tento výrobek doporučujeme užívat denně a dlouhodobě.  Obdobně jako denně nakupujete chléb, máslo, sýry apod., i Re-Startin C je vhodnou potravinou k dennímu užívání. V něm obsažené živiny totiž také potřebujeme denně a je poměrně obtížné je jinak z běžných potravin získat v dostatečném množství. Při dlouhodobém užívání doporučujeme užívat ve spojení s Re-Startinem B a Re-Startinem Plus), neboť vitaminy nejlépe působí v komplexech.

Obsah balení: 100 g

Složení směsi

Obsah v denní dávce
(2, 5 g – cca zarovnaná čajová lžička)

% RHP*

Extrakt ze sušené aceroly (vitamin C)

2,3g

nestanoveno

Vitamin C

520 mg

650%

Rutin (Sophorae Japonica)

57,5 mg

nestanovena

Extrakt z kořene kurkumy dlouhé

57,8 mg

nestanovena

Kurkumin

5,2 mg

nestanovena

*denní referenční hodnota příjmu

Výrobce: Centrum řízené regenerace s.r.o., Mladenovova 3233/7, 143 00 Praha 4, tel. 777 143 283

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitaminy a minerály
Hmotnost: 0.127 kg