Výměna regeneračního programu stávajícímu klientovi

Kód: 1001
ZDARMAZDARMA
ico poradenstvi
600 Kč
Skladem

Klient, který ukončí regeneraci podle nějakého specializovaného regeneračního programu, má možnost si objednat výměnu regeneračního programu (zpravidla za Regenerační program se standardní plnohodnotnou výživou, který již nemá žádná omezení a je možné dodržovat dlouhodobě). Obdobně vyměníme program těm klientům, kteří svoji regeneraci zahájili jedním specializovaným regeneračním programem a my jim po určité době regenerace doporučíme přejít na jiný regenerační program. Tuto změnu programu provádíme jen 1x ke každému zakoupenému regeneračnímu programu zpravidla nejdříve po 3 měsících regenerace. Předpokladem pro výměnu je, že klient řádně dodržoval předchozí regenerační program. Tato služba klientům je zpoplatněna.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Řízená regenerace někdy vyžaduje změnit regenerační program. K tomu dochází obvykle v těchto případech:

1/ Ukončení  regenerace zaměřené na konkrétní zdravotní problém. Týká se klienta, který se regeneruje pomocí specializovaného regeneračního programu, pokud tento má má určitá výživová omezení, t.j. dočasně se eliminují některé potraviny. Týká se těchto regeneračních programů: při dně, revmatické artritidě,  syndromu dráždivého tračníku, lupénce, cukrovce, zánětlivých onemocněních a alergiích (kožních problémech, astma apod.), zánětlivých střevních onemocněních, roztroušené skleróze. Po určité době řízené regenerace nastane okamžik, kdy klient svůj stěžejní zdravotní problém vyřešil a mohl by tedy přejít do režimu standardní plnohodnotné výživy bez výrazných omezení. V těchto případech klientovi vycházíme vstříc a regenerační program mu vyměníme (poskytneme Regenerační program se standardní plnohodnotnou výživou, který je vlastně manuálem pro dlouhodobou údržbu organismu. . Za tuto službu účtujeme poplatek a poskytujeme pouze 1x k zakoupenému specializovanému regeneračnímu programu.

2/ Následná regenerace zaměřená na jiný zdravotní problém. Týká se klienta,  který řeší mnohočetné zdravotní problémy (t.j. na začátku má více zdravotních problémů současně) . Ten obvykle svou regeneraci zahajuje regeneračním programem zaměřeným na ústřední zdravotní problém nebo na problém, který vyžaduje určité omezení ve výživě (např. dna, která vyžaduje výrazná dietní omezení).. Výhodou všech našich regeneračních programu - na rozdíl od léků - je, že vždy ozdravují celkově. Je to dáno tím, že každý náš regenerační program obsahuje jak všeobecně ozdravné metody (pomáhají při každém zdravotním problému - např. plnohodnotná výživa), tak i specializované regenerační metody (to jsou ty zaměřené přímo na konkrétní zdravotní problém - např. eliminace konkrétních potravin).. Proto, i když je regenerační program nějak speciálně zaměřen, vždy pomáhá celkově a  může pomoci i s ostatními zdánlivě nesouvisejícími zdravotními problémy. Obvykle po 3 měsících společně s klientem vyhodnotíme aktuální zdravotní stav, Pokud  první regenerační program nevyřešil všechny zdravotní problémy, pokud je nutné, doporučíme klientovi  postupovat podle jiného specializovaného regeneračního programu, zaměřeného na zbytkové zdravotní problémy. Klient si může objednat tuto službu - výměnu regeneračního programu stávajícímu klientovi.  Tuto službu poskytujeme pouze 1x k zakoupenému  regeneračnímu programu. (Pokud by klient chtěl vyměnit regenerační podruhé, musí si koupit již nový regenerační program za plnou cenu).. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Poradenství
Hmotnost: 0.001 kg