Osobní konzultace k regeneraci - 1 hodina

Kód: 1004
ZDARMAZDARMA
ico poradenstvi
1.000 Kč
Skladem

Naši klienti mají v ceně regeneračních programů nezbytné konzultace ZDARMA (telefonem + mailem). V rámci těchto bezplatných konzultací zodpovídáme na dotazy k regeneračnímu programu, aby klient mohl provádět správně. V případě potřeby (např . zejména při potřebě odchýlit se od typizovaného programu nebo při potřebě obsáhlejšího vysvětlení programu apod.) poskytujeme klientům osobní konzultaci. Osobní konzultace probíhají v naší kanceláři v Praze na adrese: Centrum řízené regenerace s.r.o., Novodvorská 1062/12, DOMYNO OFFICE HOUSE, 4.patro. Případně i telefonicky. Termín osobní konzultace je nutno domluvit předem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Naši klienti mají v rámci typizovaných regeneračních programů nezbytné konzultace ZDARMA. Jedná se odpovědi na konkrétní dotazy, které zodpovídáme zpravidla mailem nebo telefonicky. V rámci těchto bezplatných konzultací zpravidla upřesňujeme to, co klientům není v metodice programu jasné. Cílem je, aby klient podle regeneračního programu prováděl regeneraci správně. Předpokladem je, že klient před zadáním konkrétních dotazů důkladně prostuduje metodiku programu, aby zbytečně nezadával dotazy, na něž by již sám znal odpověď, pokud by skutečně četl metodiku programu. 
  • V rámci těchto bezplatných konzultací neposkytujeme konzultace, jejichž cílem je změna typizovaného regeneračního programu nebo úprava na míru. Takovéto zásahy do typizovaného programu zpravidla vyžadují propočty a přípravu. Pro tyto účely je zavedena služba osobní konzultace našich lékařsky certifikovaných odborníků. Tento typ konzultace může být poskytnut též v písemné podobě (mailem) na vyžádání. Bezplatně také neposkytujeme konzultace, jejichž cílem je obsáhlejší vysvětlení regeneračního programu (instruktáž) .. Pokud klient potřebuje takovou instruktáž, objedná si tuto osobní konzultaci (případně lze poskytnout i telefonicky). 
  • Osobní konzultace poskytujeme též zájemcům o regeneraci před zahájením regeneračního programů, pokud jim nestačí informace z našich www stránek.či naše odpověď mailem. Upozorňujeme, že jsme poradenská kancelář pro plnohodnotnou výživu a zdravý životní styl a tudíž u nás nikoho nevyšetřujeme, neděláme žádné krevní rozbory a diagnózy. Pomáháme jen s výběrem správného regeneračního postupu. Tento typ konzultace se netýká písemných odpovědí na maily zájemců o regeneraci, kterými pomáháme s výběrem vhodného regeneračního programu. Tuto službu před zahájením regenerace poskytujeme ZDARMA (ale pouze při mailové komunikaci). Osobní konzultace probíhají vždy v naší kanceláři na adrese Centrum řízené regenerace s.r.o., Novodvorská 1062/12, DOMYNO OFFICE HOUSE, 4.patro. Termín konzultace s klientem vždy dohodneme až po zaplacení (volejte na tel. 7777 44 247 - nejlépe odpoledne od 14.00 do 17.00). 

Doplňkové parametry

Kategorie: Poradenství
Hmotnost: 0.001 kg