O firmě

Centrum řízené regenerace s.r.o. poskytuje klientům vysoce účinné regenerační programy, založené na regeneračních metodách, které používají již mnoho let lékaři západní přírodní medicíny

Centrum řízené regenerace s.r.o. (dále jen CŘR) je provozovatel e-shopu www.ozdravime.cz a poskytuje zde všechny služby
 
 
Společnost poskytuje poradenství v oblasti zdravého životního a stravovacího stylu. Učí své klienty užívat vysoce účinné regenerační metody, které používají již mnoho let lékaři západní přírodní medicíny (Německo, USA).  Tyto regenerační metody jsou lékařsky prověřeny. Nejedná se tedy o nějaké momentální výmysly. Pracovníci Centra řízené regenerace s.r.o. získali v těchto metodách lékařsky certifikované odborné vzdělání a pomáhají je klientům aplikovat. Všechny metody mají vědecký základ. 
.  
Co je podstatné – CŘR nemůže dělat zázraky!!! Regenerační programy fungují velice dobře, ale pouze za aktivní účasti klientů. Ti musí především chtít pro svoji změnu také něco udělat. Pak lze výrazně pomoci. Regenerační programy klienti absolvují v domácích podmínkách. CŘR je s nimi - v případě zájmu - po celou dobu v kontaktu.
 
V Centru řízené regenerace s.r.o. pracují:
 
Ing. Vladimír POPOV – jednatel společnosti Centrum řízené regenerace s.r.o., kouč zdravého životního stylu, trenér Půstu pro zdraví a plnohodnotné výživy,  poradce při Regeneračních programech.
 
Dlouhodobě ho zajímá vše, co se týká udržování pevného zdraví a co vede k dlouhověkosti. Sbírá k tomu potřebnou literaturu a studuje ji. Soukromě se tímto koníčkem a sebevzděláváním na profesi „trenéra zdraví“ zabývá již více než 30 let. Jeho koníček se postupně stal i hlavní profesí. Od roku 2002 se zdravím zabývá profesionálně - do roku 2013 pracoval ve firmě vyrábějící produkty pro zdraví v pozici ředitele marketingu. V roce 2013 získal studiem v Německu, zakončeném zkouškou před lékařskou komisí, certifikát trenéra Půstu pro zdraví a Plnohodnotné výživy. Tím se stal jedním ze dvou (druhá je jeho kolegyně) certifikovaných specialistů na Půst pro zdraví a plnohodnotnou výživu v ČR.  Pravidelně se dále vzdělává a znalosti cizích jazyků (angličtina, němčina, ruština) mu umožňují získávat informace o zajímavých lékařských metodách v zahraničí. Překládá Protokoly zahraničních lékařů přírodní medicíny a využívá je při sestavování regeneračních programů při různých zdravotních problémech. Účastní se mimo jiné také mezinárodních konferenci na téma zdraví, výživa a hladovění.
 
Mgr. Věra Husáková – klinická psycholožka, kouč zdravého životního stylu, trenér Půstu pro zdraví a poradce v Plnohodnotné výživě a Regeneračních programech
 
Vystudovala Filosofickou fakultu University Karlovy v Praze, obor klinická psychologie. Absolvovala speciální výcvik - Rogersovská psychoterapie. Základem této terapie je empatie a otevřenost ke klientovi. Učí ho vztahům, které on ve svém životě může využít nejenom k osobnímu růstu, ale k trvale lepší kvalitě svého života. Dále se účastnila speciálního výcviku v hypnóze podle H. Erikcsona. Erikcson měl hlavní podíl na tom, že se hypnoterapie stala regulérním nástrojem v klinické praxi. V Lisabonu se prakticky podílela na semináři ohledně smyslových vad. V této oblasti rovněž absolvovala několikatýdenní stáž v Itálii a účastnila se významných mezinárodních konferencí vždy s praktickou částí. Má bohaté zkušenosti v práci s lidmi. Zejména v oblasti prevence a zvládání stresu a v oblasti využití přirozených psychických schopností.
V roce 2013 zakončila zkouškou před německou Lékařskou komisí vzdělání v oblasti půstů a výživy. V současnosti se věnuje problematice zdravého životního stylu a možnostem udržení či posílení celkového zdraví až do vysokého věku. Všechny svoje znalosti uplatňuje nejenom ve formě kursů a přednášek, ale také při individuálním koučování. Účastní se zahraničních konferencí na téma zdraví, výživa a hladovění.
 

Upozornění pro klienty - společnost od 1.2. 2019 má provozovnu na nové adrese:

Kontakt na Centrum řízené regenerace. Všechny naše služby můžete užívat v pohodlí domova. Nikam nemusíte jezdit!

Kontakt do naší kanceláře v Praze (zde se s námi můžete setkat osobně v pracovní dny od 10.00 do 17.00 - zde máme také výdejní místo našeho e-shopu www.ozdravime.cz - zde si můžete přímo zakoupit naše originální výrobky). 

Abychom se vám mohli lépe věnovat, prosíme, abyste konzultace (i odběr zboží) u nás v kanceláři s námi předem domlouvali telefonicky. 

Centrum řízené regenerace s.r.o.
Novodvorská 1062/12,
DOMYNO OFFICE HOUSE
(oranžová budova - vedle budovy Eltodo, kde jsme sídlili dříve)
4.patro, kancelář 4.24
Praha 4

Tel.: 777 744 247
(v pracovní době od 10.00 do 17.00, jinak e-mail či sms)
Mail: info@centrum-regenerace.cz

Cesta k nám do kanceláře:
1/ Trasa C, stanice Kačerov, autobus č.215 zastávka Nové Dvory.
2/ Trasa B, stanice Smíchovské nádraží, autobus č.197 zastávka Nové Dvory.

Sídlo firmy, poštovní styk:
Centrum řízené regenerace s.r.o.
Mladenovova 3233/7
143 00 Praha 4

Číslo účtu:
Česká spořitelna – 100490369/0800

IČO: 27419126
DIČ: CZ 27419126 - Centrum řízené regenerace je plátcem DPH