Regenerační program při dně a vysoké hladině kyseliny močové - v pohodlí domova podle lékařů přírodní medicíny (písemná metodika a následné poradenství)

Kód: 703
Písemná metodika - zasíláme mailem
ZDARMAZDARMA
produkt regeneracni program pri dne a vysoke hladine kyseliny mocove
1.200 Kč
Skladem

Regenerační program při dně a vysoké hladině kyseliny močové je určen pro domácí využití. Provádíte sami doma podle našeho písemného návodu (metodiky). V případě potřeby vám na dálku radíme - telefon, mail (nemusíte nikam jezdit). Jedná se o komplexní postup zaměřený na odstranění hlavních příčin dny a vysoké hladiny kyseliny močové. Jde tedy k podstatě problému. Program je založen na metodách lékařů přírodní medicíny, kteří objevili, jak napravovat narušené funkce organismu přírodní cestou. Program pomůže každému, kdo je schopen dodržet jednoduchý stravovací systém a jednoduché změny v životním stylu (najdete v programu). Kromě dny a vysoké hladiny kyseliny močové se zlepší celkový zdravotní stav. Program je zpracován specialisty na oblast zdraví a výživy s certifikátem německé lékařské komise. Více se dozvíte v podrobném popisu níže. Cena programu zahrnuje písemnou metodiku regeneračního programu a následné bezplatné poradenství ke správnému provádění programu. Metodiku programu zasíláme výhradně e-mailem (případně si i snadno vytisknete na jakékoliv tiskárně).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proč pomáhají metody lékařů přírodní medicíny?

Metody lékařů přírodní medicíny se výrazně odlišují od tisíců různých metod, které spadají do tzv. přírodní medicíny nebo i tzv. lidového léčitelství. Hlavním rozdílem je, že tyto metody rozvíjejí lékaři s vysokoškolským medicínským vzděláním, kteří dobře znají fungování lidského organismu. Zabývají se regeneračními metodami, které podporují či obnovují přirozené funkce organismu i bez léků. Objevili postupy, jak skutečně řešit chronické zdravotní problémy. Lékaři jsou obvykle zastřešení profesními organizacemi lékařů (např. Německá lékařská společnost pro léčebné půsty a výživu, Americká asociace funkční medicíny, Německá společnost pro ortomolekulární medicínu, Světová společnost pro anti-aging medicínu a řada dalších). Tyto organizace obvykle zastřešují vzdělávání lékařů v oblasti regeneračních metod. Právě na těchto regeneračních metodách jsou založeny regenerační programy Centra řízené regenerace. 

Regenerační program podporuje vaši stávající léčbu u lékařů

 • Většina lidí, které trápí zdravotní problémy, se obvykle léčí u svých lékařů a užívá léky. Výhodou našich regeneračních programů je to, že nijak nenaruší vaši  léčbu u lékařů, naopak podpoří ji.
 • Regenerační programy jsou totiž zaměřeny na dosažení dostatečného příjmu všech 46 nenahraditelných živin a na další ozdravné metody v oblasti životního stylu. To jsou oblasti, kterými se lékaři obvykle do hloubky nezabývají.
 • S vašimi lékaři vždy dále spolupracujete. Oni vám také odborně kontrolují, jak se váš zdravotní stav lepší
 • Při zahájení regenerace vždy i nadále užíváte své léky, které máte předepsány od lékaře. Teprve v průběhu regenerace, když se váš zdravotní stav zlepší a lékař to pozná, přistupuje k eliminaci a snižování dávek léků. 

Proč regenerační program funguje, co obsahuje?

 • Podle přírodní medicíny mají chronické zdravotní problémy obvykle více příčin. Proto program řeší NAJEDNOU všechny hlavní příčiny, které lékaři přírodní medicíny objevili, že mají vliv na dnu a vysokou hladinu kyseliny močové
 • Tam patří zejména: špatné složení stravy, překyselení organismu,nedostatek některých živin, používání některých potravin v nadměrné míře a další příčiny (každý nemusí mít všechny)
 • Regenerační program doporučuje několik univerzálních regeneračních (ozdravných) metod, které zlepšují zdraví každému (bez ohledu na zdravotní problém). Dále vás naučí několik speciálních regeneračních metod, zaměřených speciálně na vysokou hladinu kyseliny močové a případně i dnu. Součástí je i plán plnohodnotné výživy, který splňuje dietní pravidla při dně a vysoké hladině kyseliny močové. Spojením těchto metod se dosahuje nejlepších výsledků při regeneraci. Obvykle se zlepšuje celkové zdraví i imunita.
 • Výhodou programu je to, že vám ukáže, co přesně a jak jíst, aby se vysoká hladina kyseliny močové snížila. Případně,  abyste se zbavili dny. Stravu budete mít sice omezenou, ale přitom budete jíst vyváženě a relativně bohatě běžné potraviny a doplňky stravy. Budete i nadále mít všechny druhy potravin, ale zhruba po 3 měsíce si budete muset odepřít velké porce některých nevhodných potravin. Chybějící živiny budete dostávat ve formě doplňků stravy, takže organismu nebude nic chybět. To je velká přednost plnohodnotné výživy, oproti různým neprofesionálním dietám. To je také cesta, jak organismus dozásobit živinami, vlastně "opravit" metabolismus. Přibližně po 3 měsících se pak metabolismus natolik opraví, že budete moci jíst v podstatě bez omezení. Samozřejmě bude potřeba i nadále dodržovat plnohodnotnou výživu (už ale normální, která obsahuje vyváženě všechny potraviny). Ta také zajistí, že se budete dále ozdravovat.   
 • Výhodou programu je, že je založen na prověřených postupech (protokolech) a metodách lékařů západní přírodní medicíny. Tyto protokoly nejsou běžně dostupné, lékaři přírodní medicíny je popisují v odborných publikacích, na konferencích apod.. 
 • Program je snadný na zavedení do běžného života, regenerační prvky je možné zavádět postupně. Některé jsou velice snadné (např. zavedení prospěšných olejů do stravy nevyžaduje skoro žádné úsilí, jen vyměnit druh oleje ve spíži). Program je váš orientační "maják", který ukazuje, kam ve svém stravování a životním stylu jít, aby se vám zlepšovalo zdraví. Protože se jedná o dlouhodobý systém, umožňuje občasné narušení či přerušení. Nejste na závodech...každý může jít svým tempem
 • Vlastní regenerační program obsahuje krátkou a delší variantu. Krátká varianta obsahuje stručné shrnutí, abyste mohli hned začít. Vzhledem k tomu, že pracujeme s klienty na dálku po celé ČR, je obsažena i delší varianta, kde je vše podrobně vysvětleno. S tou se seznamujete postupně. Velice se vyplatí důkladně prostudovat. Pochopíte proč a jak regenerační metody pomáhají, najdete i přesné rozpisy plnohodnotné výživy - pro běžně stravování i pro hubnutí (zvolíte si sami). Solidnost všech použitých metod si můžete i nezávisle ověřit  (např. popis toho, jak v těle fungují esenciální mastné kyseliny, či vitaminy najdete např. ve Wikipedii). Popis některých regeneračních metod, které se používají při regeneraci máme i na našem hlavním webu www.centrum-regenerace.cz  
 • Další výhodou je, že se celkově se ozdravíte, program působí mnohem šířeji. 
 • Program také obsahuje odborně propočítaný plán plnohodnotné výživy (již s ohledem na to, že při dně a vysoké hladině kyseliny močové musí být v potravě omezeny některé potraviny)
 • Většina z nás si myslí, že se stravuje zdravě. Ale potraviny nestačí mít jen Bio nebo z vlastní zahrádky. Výživa musí nutně obsahovat všech 46 životně nenahraditelných (esenciálních – tělo si je neumí vyrobit) živin v dostatečném množství = plnohodnotná výživa. Význam těchto živin pro organismus je potvrzen mnoha Nobelovými cenami.
 • Lidé (i když mají BIO produkty nebo z vlastní zahrádky) se stále stravují spíše chaoticky podle chuti. To se týká přibližně 95 % populace, proto jim většinou jejich „zdravá výživa“ nepomáhá
 • Pouze systematická plnohodnotná výživa podle lékařů přírodní medicíny skutečně pomáhá řešit zdravotní problémy
 • Takový systematický plán plnohodnotné výživy + cílené regenerační metody + naše poradenství na základě vaší potřeby po celou dobu programu (v Německu jsme vystudovali oblast půstů a výživy a jsme lékařsky certifikovaní odborníci) nenajdete nikde na internetu.
 • Výživový plán je odborně propočítán pro běžné stravování i pro příjemné hubnutí (3-4 kg/měsíc) bez pocitu hladu a jo-jo efektu vždy s plnohodnotnou výživou
 • Program je snadný na provádění i vaření.  Nepoužívají se žádné přesné jídelníčky, jde spíše o systematičnost
 • Pod dobu regenerace je nutné užívat i některé doplňky stravy (koncentrované živiny pokud možno na přírodní bázi), které posílí výživu 
 • České zákony nám bohužel neumožňují zde na stránce v souvislosti s řešením zdravotního problému tyto doplňky zařadit přímo do programu ani jmenovat. Jsou cenově dostupné pro každého
 • Výsledky regenerace na sobě pocítíte zpravidla již po několika měsících dodržování programu (samozřejmě závisí na výchozím zdravotním stavu, někdo potřebuje delší čas). Funguje u každého.
 • Po celou dobu regenerace možnost konzultace s námi
 • Upozornění: program není vegetariánský ani veganský, ale jako samostatnou službu navíc můžeme upravit (informujte se u nás v kanceláři - mailem)
 • Pokud máte více zdravotních problémů najednou (a nevíte, jaký regenerační program si vybrat), napište nám e - mail a popište všechny Vaše problémy. Vybereme vám nejvhodnější základní regenerační program. K tomu individuálně přidáváme doplňková opatření, zaměřená na problémy, které neřeší základní regenerační program. Tyto doplňky k programům samostatně neinzerujeme, poskytujeme zdarma. Klient platí vždy jen za jeden základní regenerační program.     

Přesný obsah metodiky regeneračního programu (konkrétní návod pro provádění regenerace). Metodika má 68 stran:

1. Stručný regenerační program

A1. Úvod programu

A2. Základní body programu – pro snadný začátek 

A3. Časté dotazy k regeneračnímu programu

2. Podrobný regenerační program

I. Zaměření programu, autoři

II. Proč vám tento regenerační program může pomoci

III.  Základní zákon regenerace – jsme součástí přírody

IV. Hlavní zásady regeneračního programu

V. Regenerační prvky a metody použité v regeneračním programu

VI. Typizovaný plán plnohodnotné výživy

VII.  Typizovaný plán redukční plnohodnotné výživy pro zhubnutí

VIII.  Plán plnohodnotné výživy pro období stabilizace váhy

IX. Denní režim – doplňkové regenerační prvky

X. Užívání léků předepsaných lékařem

XI. Jiný model plnohodnotné výživy nebo specializovaného regeneračního programu

XII. Proč je regenerační program výhodný?

Jak probíhá naše spolupráce při regeneraci

Proč nám věřit?

 • V dané oblasti máme vzdělání certifikované závěrečnou zkouškou před lékařskou komisí. V týmu je i klinický psycholog. Zdravím se zabýváme v podstatě celoživotně. To nám dává možnost odborně přebírat vyzkoušené metody lékařů přírodní medicíny a pomáhat vám s jejich využitím
 • Naše společnost poskytuje služby řízené regenerace od roku 2013. Za tu dobu jsme pomohli mnoha klientům, kteří pomoc skutečně chtěli a také spolupracovali. 
 • Neskrýváme se, svá jména zveřejňujeme, každý nás může poznat i na naších videích na You Tube.  Naše serióznost se dá dokladovat i tím, že si nás zvou do pořadů i média (i když se tomu docela vyhýbáme, je nás málo a máme dost práce – můžete se podívat na naši stránku Média o nás). Dbáme o dobrou pověst.
 • Naše společnost není založena tak, aby působila jako tzv. „šmejdi“. To už by nás média (i různé kontroly) roznesly tzv. „na kopytech“. Naopak věříme, že naše produkty jsou natolik poctivé a fungující, že tady Centrum řízené regenerace pro vás bude ještě za 100 let. 

Čím se naše metodika regeneračního programu liší od knih?

Někdo možná srovnává naši metodiku regeneračního programu s běžnou knihou. Ovšem vy si kupujete současně s naprosto konkrétní metodikou pro daný zdravotní problém i naše služby. Pokud si koupíte knihu v knihkupectví, žádný autor vám nebude radit a vysvětlovat, co vám není jasné.  Také s ním nemáte možnost průběžně konzultovat zdravotní problém a postup při regeneraci. Za léta, která klientům pomáháme, se nám osvědčilo, že je třeba postupovat právě tak. Lidem při regeneraci prostě nestačí jen nějaký návod. Pokud se své regeneraci skutečně věnují, vznikají dotazy a je třeba řešit konkrétní problémy, protože každý klient je jiný. A proto máme v ceně započteno již i poradenství. Klienti pak mohou bez složitého objednávání zavolat, napsat mail a dočkají se odpovědi. Naším cílem je dovést vás do cíle a zvládnout váš zdravotní problém. A to někdy není jednoduché a vyžaduje vaše, ale i naše zapojení. Naše produkty jsou pro ty, kteří toto pochopí a skutečně chtějí zvládnout problém. Je to o spolupráci, ne o knize.

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální regenerační programy
Hmotnost: 0.001 kg

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení